Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanál a pasival?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 2éves kapcsolatom amiből 3honap kiugrott a pasi által. Mivel azt mondta azért hagyott el mert egy jósnő mondta neki hogy én meg fogom csalni mert cigánylány vagyok meg a családom meg átkozta stb. De ennek az előzménye az hogy nekem régen volt egy párom akivel azóta 3eve nem vagyunk együtt. Tehát akkoriban 1éve voltam egyedül. A srác aki most a párom az első hetekbe már “szerelmes volt belém “ de én meg kertem hogy ne siessunk sehova. Majd pár hónap után meg szerettem. Mert nagyon kedves aranyos volt. De mint kiderült az elején hogy az exe ismerőse ő miatta nm is tettünk ki képet. Persze a srác azt mondta a rokonai miatt meg a mamája miatt de nem. Meg kérdeztem miért nincs le tiltva annyit irt hogy “mert” persze én ezt azért kérdeztem mert ő azt mondta a lány folyamatossan csalta őt. Aztán nekem kicsit ez rosszul eset. Ennek ellenére le mentem a családjához akiknek már akkor nem voltam szimpi mert Kolompár vagyok. Ők meg más fajta cigányok. De mindegy is. Mindent meg csináltam ott amit kell szó szerint. És egy idő után haza jött az anyja akinek szinten nm voltam szimpi. Na de itt jön a lényeg. Van egy betegségem amit másnak nm igazán mondok el csak nagyon közeli ismerősök család tudja. És a srác meg kert mondjam el az anyjának. Persze én Azt mondtam hogy nm majd idővel. De ő persze el mondta. Majd rá 1hetre szakítottunk. És 3honap után azt mondta hogy a jósnő miatt mondta hogy mondjam el mert a jósnő tudja az én életem. Persze szerintem ez ki zárt. Na de csak nekem furcsa hogy az exet csak az után tiltotta miután én vissza fogadtam őt? Azóta is elég sok cinkes dolog van. Pl tudja hogy felek a kutyáktól és karácsonykor is el mentünk egy rokonjahoz tudta hogy a kutyák miatt nm merek be menni át vert hogy meg van kötve nm volt. És rosszul lettem majdnem el ajultam ő meg kiabált velem masszak be az ablakon stb. De a félelemtől nm tudtam. Ezen kívül mèg az hogy hirtelen külföldre akar költözni velem nm pedig otthon es gyereket akar ki mit vesz le ebből ? Bocsi a hibákért kicsit ideges vagyok.
2023. jan. 10. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
" azt mondta azért hagyott el mert egy jósnő mondta neki hogy én meg fogom csalni" = a srác hülye, szóval igen, ezen a ponton nem bánnám és elfelejteném.
2023. jan. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!