Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok eljátszotta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok eljátszotta a bizalmatokat, hogyan és mennyi idő után tudtatok megbízni benne ismét?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen bizalom. Nem játszotta el.

Persze abban nem fogok bízni, hogy bevásárlólista nélkül mindenre emlékezni fog sem abban, hogy eszébe jut mi fog lejárni a hűtőben, de pl hogy sosem bántana sem fizikailag sem lelkileg abban igen.


Van aki nem hiszi, hogy többé nem csalja meg, de bízik benne, hogy fizikailag nem bántalmazza majd.


Szóval bizalom miben?

2023. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is lényeges, mitől van szó konkrétan.

Ha megcsalásról, akkor semennyi idő után, hiszen nem is szeretnék újra bízni benne.

2023. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem megcsalás. Folyamatos hazudozás. Többet nincs időm most írni.
2023. jan. 10. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha eljátssza, akkor viszlát. Nekem nem kell olyan pár, aki nem becsül meg.
2023. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én több évig próbáltam, bár ne tettem volna, soha nem tudtam benne újra bízni és azokat az éveket már nem kapom vissza. Azóta megtanultam, hogy ne adjak esélyt. Csak magamat kínzom a semmire. A bizalom egyszeri dolog, ha egyszer eljátssza valaki, onnantól nincs több esély és nincs indok az együtt maradásra.
2023. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazug emberek esetében bármikor ott lehet hogy újra hazudik, ígéreteket tesz amiből semmi sem lesz. Hazug ember nagyon nehezen változik/mond igazat, és akinél egyszer vagy rendszeresen eljátsza a bizalmat, annál mindig ott a kételkedés hogy igaz-e amit mond. Nekem az a tapasztalatom hogy nem változtak meg, és nem is tudtam soha többé bízni bennük.
2023. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én igazából azt még talán el tudom hinni, hogy ő megváltozzon és őszinte legyen. A saját részemről félek. Hogy hiába lesz őszinte, nem fogok hinni neki és folyamatosan bizonytalan leszek, azon fogok szorongani, hogy tuti megint hazudik. Még akkor is, ha nem.
2023. jan. 10. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Aki egyszer eljátsza a bizalmam, abban attól fogva soha nem tudok már bízni 100%-osan.
2023. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
#7 pontosan ez a gond. A bizalom benned többé már nem áll helyre. Az én egyik exem pl. hónapokon át azt mutatta, hogy minden szép és jó. Aztán egy vitában kibukott belőle, hogy ez az amaz zavarta őt. Onnantól én már nem tudtam volna bízni benne, mert azt éreztem, hogy sunyi, nem őszinte - nem beszél arról, hogy valójában mire gondol, mit érez, mi zavarja, mire vágyik. Őszinte nyílt kommunikáció pedig alap egy kapcsolatban.
2023. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha. Ez egyszeri alkalom volt.
2023. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!