Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem barátnőm mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem barátnőm mellett mintha rajtam keresztül mutatná a világnak, tisztességes, erkölcsös stb. Mintha csak ezért lenne velem. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Abból kifolyólag gondolom ezt néha a múlt szóbajön és hát teljesen más volt ő mint ahogy mutatja magát.
2023. jan. 10. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
A múltban elkövetett rbancságait veled próbálja leplezni?
2023. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Elképzelhető lehet.

Ismerek olyat aki azt mutatja a párjával harmonikus a kapcsolatuk, rendezett, komoly gondolkodású, közben mondhatni van egy másik énje, ami simán rávetíthető bármelyik korabéli lányra, amolyan elég rosszlányos a viselkedése.

2023. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.1 arra gondolok h amit féléve pl letagadott a multjaval kapcsolatban azt mostanában kimondja, én meg csak pislogok
2023. jan. 10. 10:48
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Hah, nekem is volt dolgom ilyen csajjal. Először előadta, hogy ő a legmonogámabb bige a városban, neki mindig csak egyetlen pasi kell... Összejöttünk, utána meg már elkezdte pedzegetni, hogy de jó lenne hármasban csinálni, lehetőleg az exfaszijával. XD
2023. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.4 xd ennyire nem durva a helyzet 😁
2023. jan. 10. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

Jó kérdés miért csinálják ezt egyes lányok, nők.

Én is tapasztaltam ilyet, persze kiakadtam, ment a rbancozas :DD

Válaszul azt kaptam, hogy "éreztem olyan erősnek a kapcsolatunkat, illetve a szerelmünket, hogy nem kell rejtegetnem előled semmit a múltamból" aztán flegmán hozzátette, hogy "látom te nem bírod el az igazságot velem kapcsolatban"...szóval két oldala van, ha elmondod neki, hogy téged nem zavar, lehet plusz pontot kapsz, jobb helyezést, (kaphatsz jutalmakat, pl engedi az anált, vagy nem tudom :DDD) lehet azért közli ezeket, mert bízik benned.

A másik, hogy szimplán hülye a csaj és nem fordul meg a fejében, hogy ez a másiknak krva rosszul esik.

2023. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi konkrétan a múlt !?
2023. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokan nem szeretnek szembenezni azzal, hogy a multjuknak kovetkezmenyei vannak. Ezert a tagadas. Csak azt nem erik fel esszel, hogy a tagadas az bizony hazudozast jelent. Az pedig a kapcsolatba vetett bizalmat rombolja porra. Soha ne kezdj olyannal, aki nem meri vallalni a multbeli onmagat. Nem az a baj, amit tett, hanem az, hogy onmagat is atveri.
2023. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Ahh tesó.. fuss.. Ha eddig is kamuzta a múltját akkor ki tudja hányan mártottak már virslit abba a ketchup tartályba? (Amit mond azt mindig szorozni kell 2-vel és a körül van a valós eredmény).

Előadta már magát igaz, hogy “oké volt ilyen, de ez a múlt! MeGvÁlToZTaM”? Mindig így csinálják.😂 A végén meg az is kiderül majd, hogy sugar baby volt vagy volt már “idősebb pasija” (apja korú) stb..

Ha eddig is hazudott akkor mi tartja vissza, hogy ez után is? Na meg végig hazudta a kapcsolatot is ezálltal. Az ilyen nőket ott kell hagyni gyorsan.

2023. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Ismerek ilyet.

Ráadásul jogász hallgató.

Szerinted mennyire "fedhetettlen" a múltja?😁

2023. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!