Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki nem kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nem kifejezetten tartja szépnek a párját (akár férfi akár nő)? Tisztában van ezzel a másik fél? Lehet így tartós egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tehát amikor tényleg kifejezetten a belsője miatt vagy vele.
2023. jan. 10. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kivitelezhetetlen.

Max 50-60 év körül, mikor túl vagy két sztrókon, három szívinfarktuson, két váláson, a gyerekeid elhagytak, mert megbuktál mint szülő, néha kijut arra a felesre is, maradt egy huzatos panel és már a club hüvely is megteszi az arany marlboro helyett. Itt, ez az a pont, amikor lehet és kell is a bensőt nézni, a külső meg ott maradt, valahol 20-30 évvel ezelőtt. (szerintem)

2023. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Objektíve elismerem, hogy nem szépségideál. Most az a divat, hogy olyan pofád legyen, mint a Húsvét-szigeti szobroknak. Ő nem ilyen. De én attól még szépnek tartom.
2023. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jobb a beismerő igazság, mint a túltolt hazudozás sok-sok embernél.


"A napra lehet nézni, de már nem"

"Szép vagy, szép vagy - szebb a holnapnál..."

2023. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha próbálok objektiv lenni + mások is mondják (nem érdekel) akkor a párom nem mondható szépnek de mivel szeretem igy nekem az és el nem cserélném. Ő szokta magára mondani hogy ronda és nem érti hogy ezt én miért nem látom ilyenkor elmondom hogy nekem akkor is ő a legszebb mert én a szívemmel látom őt.

Ja és nem pénzes mielőtt vki kitalálná

2023. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kaje39 válasza:
Nekem a párom a kezdetektől megmondta hogy nem jövök be neki mint férfi, de a a belső értékeim miatt szeretett belém. 40/F
2023. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, de a kinézete sosem tetszett!
2023. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 eve vagyunk mi is egxutt. Nem jott be soha. Mas noknek bejon. Csoro is. Nem a penz miatt vagyunk egyutt
2023. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is megmondta a lány első találkozás alkalmával, hogy nem tetszek neki, nem is lett belőle sokáig semmi a barátságon kívül, azóta már odavan értem, nekem ő mindig is tetszett, max lehet másoknak nem lenne az ideál, de nem is érdekel, nekem így tökéletes, ahogy van, és ez számít 😄
2023. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vonzódni vonzódtam az expáromhoz, de ha objektíven nézzük, nem kifejezetten szép (ahogy én sem vagyok az nőben).
2023. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az exem nem volt szep ember, ezt meg tudtam allapitani objektive, de en nagyon vonzodtam hozza, nekem tetszett. Olyannal nem tudnek egyutt lenni, aki taszit kulsoleg.
2023. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!