Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagál a párotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagál a párotok egy nagyobb veszekedésnél, ha nagyon ideges ?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran kiabáltok?

Normális ilyenkor a dolgok dobálása? Ököl beverése valamibe, szék felrúgása?

Aztmondja ő így tudja levezetni, kiadni a feszültséget, de soha senkire nem emelt kezet, csakis tárgyakon.

Egyébként mindenki egy nagyon nyugodt, ügyes türelmes férfinak ismeri aki mindenkivel kedves. Csak én látom ezt az oldalát, pedig nagyon szeret, megtesz mindent értem és velem akarja leélni az életét, én meg nem tudom mi tévő legyek… tényleg egy reakció, amit elkell fogadnom, hogy így vezet le, vagy rúgjak fel emiatt egy 6 éves házasságot?


2023. jan. 10. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Hogy tudod ennyire felidegesíteni te jány? Veled lesznek itt a bajok, mit idegeled állandóan..
2023. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen esetre jó egy boksz zsák amit addig pufőlhet ameddig lenyugszik. És még izmosodik is. Nem hülyeség amúgy
2023. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, sokan nem viselnék el, hogy röpködnek a tárgyak, közéjük tartozom, mert egyszerűen félnék, hogy mikor repülök én.

Nem tudom mi a veszekedések forrása, de akkor sem megoldás, hogy így vezeti le, felnőtt emberről van szó, nem 4 éves kisgyermekről, aki hisztis és tantrumot, 5 perces tart.

Mindenféleképpen nem ártana szakember segítségét keresni és, hogy semmiképpen ne legyen gyerek a tervben!

Ha a pszichodoki kezelések után vagy közben sem mutat jobb irányba haladó változást akkor nem érdekelne a helyedben, hogy 6 éve vagy 20 éve vagytok együtt még egy kicsit sem!

2023. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én mindig higgadtan, nyíltan mondom el ha valami zavar, ez pedig felidegesíti és kezdi a csapkodást.

Most ott tartunk, hogy a reakciója miatt akartam leülni beszélni vele, hogy túl agresszív és próbálja meg kontrollálni magát, nem esik jól hogy olyankor durván beszél. Erre akadt ki, hogy ő már nem mondhat semmit, nem is lehet ideges stb.

Olyasmire gondolok pl elindulunk valahova, mondjuk egy és 5 perc után eszembe jut, hogy otthon hagytam az ajándékot és vissza kell fordulnia. Ilyenkor “az isten verje már…” káromkodás hangzik el tőle majd visszafordul és 5 perc után semmi baja.

Ha ő felejt vagy hibázik valamit en max teszek egy vicces megjegyzést és kész .

2023. jan. 10. 19:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ezek kicsinységek, akkor képzeld el mi lenne egy súlyos komoly balhé esetén...

Szerintem elege van belőled és úgy lassan sok mindenből.

Te teszel, mondasz valamit és rajtad csattan az ostor.

Ha ő támadásként fogja fel és semminek érzi magát akkor te kevés vagy ahhoz nagyon, hogy ő türelmesen, hideg fejjel reagáljon egy adott pillanatban.

És mivel úgyis (szinte biztos) elutasítaná egy orvos segítséget te csak toporogsz az ő érzelemviharában addig míg ő ki nem rak vagy kapsz pár pofont vagy rúgást. Úgyhogy nagyon gondold át, hogy megéri-e az egész...

2023. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

A kis idegbeteg :D

Amúgy egyszer téged fog gyomron rúgni, ütni...ez elkerülhetetlen lesz. Szóval ajánlom kezdj el hasizmozni csaj.

2023. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs tisztában magával és az ingerekkel, amik így hatnak rá. Egy elfogadható válasz van arra, ha ezt felhozod, mégpedig az, hogy "Igen, én is tudom és kutatom az okát.", minden más rizsa. Én soha többé lobbanékony emberrel nem jönnék össze, mert megöli a gyengédséget a kapcsolatban, ami egy nagggggggyon fontos ALAP. Majd rájössz te is.
2023. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Az első ilyennél kukáztam volna. Az élet túl rövid ilyen hulladékokra pazarolni.
2023. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
#8-ra ne hallgass, sablon ember netről tanult értékekkel. :D De vizsgáld meg a párod abból a szempontból, hogy képes lenne-e társad lenni stresszel teli helyzetekben.
2023. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

9, Jó akkor maradjon vele, meg te is egy ilyennel, nekem nyolc. De aztán a hangotokat ne halljuk ha a szék repül felétek 🤷

Üdv, a sablonember

2023. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!