Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a feleséged kiakadna hogy anyukádat választanád helyette?

Figyelt kérdés
Megkérdezte hogy élet halál helyzetben kit választanék. Nyilvánvalóan az anyukámat, ez nem is kérdés, mégis csak ő nevelt fel, vele éltem le életem nagy részét.

2023. jan. 10. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Kár volt erre a kérdésre válaszolnod. Neki meg kár volt ezt a kérdést feltenni.
2023. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a mai mexikói szappanopera 34.987-ik részében?
2023. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
74%

Azért lett a barátnőd, mert szereted. Azért lett a feleséged, mert vele akarod leélni az életed, és ő a legfontosabb (jó esetben). Értem én, hogy édesanyád az, aki felnevelt, "tartozol neki", de az, hogy te "nyilvánvalónak" veszed, hogy édesanyádat, az elgondolkodtató...

Nem tudom, van-e gyereketek, de tegyük fel, hogy igen, és tényleg döntened kellene, megmondanád neki, hogy meghalt az ő édesanyja, mert te a tiédet választottad? Ez gáz...

2023. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nősülnék, ha annyira gyerekes lennék hogy ilyen ostoba kérdésbe beugrassanak.. És nem vennék el olyan nőt aki ilyen gyermeteg módon játszmázik. DE ha mégis előadná ezt, akkor Két válasz közül választanék: 1: megtalálnám a módját hogy mindkettőtöket megmentselek: 2: inkább vesznék oda minthogy BÁRMELYIK szerettemet hagyjam meghalni. De olyat sosem mondanék hogy egyiket vagy másikat választanám, mert akkor elérte a célját a bugyutácska kérdés. Ha pattogna, hogy de igenis válasszak, meggondolnám, kell-e egy olyan nő mellett maradni egy életre aki egy hisztis elsős szintjén van.
2023. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Erre a kérdésre nincs jó válasz. Ha ezt kérdezte, veszekedni akart.
2023. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
22%
Ez most komoly.De innentől nincs vissza út.Megondolatlan voltál!Nem is szreted igazán?.Csak légy őszinte és mond meg neki .Jobb kesöbb mint soha.
2023. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez a tegnapi kérdés férfi verziója? 😅
2023. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2023. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon unatkozhat a kérdező....
2023. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Tuti azt választanám, akinek hosszabb a várható élettartama, ha nem tudom mindkettőjüket megmenteni.


Mindkettőjüket nagyon szeretem, nem tudok választani, az egyetlen racionális döntést hozom, amit meghozhatok abban a helyzetben.

2023. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!