Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahol veszekedés közben elhangz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol veszekedés közben elhangzanak ezek, ott nincs már szeretet?

Figyelt kérdés
Elég temperamentumos párom van, sokat vitázunk. Én nem szoktam csúnyán beszélni, kiabálni sem, inkább passzívabb típus vagyok. Ő nagyon sok bántó dolgot hozzám vág mérgében, pl: te legalja, kis k.rv@, szerencsétlen, b*szájba magad, stb. Mond még valaki ilyenek a párjának?
2023. jan. 10. 20:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Napi bizonyíték, hogy a nőknek a büdösbunkó hulladékok kellenek. Nyilván jól néz ki a pasi, a többi meg úgyis mellékes, elviseli még a lekurvázást is.
2023. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos kinézetű. És pénzzel sincs tele….
2023. jan. 10. 20:51
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Micsoda? Hát itt biztosan nincs szeretet, se megbecsülés.

Mi is szoktunk veszekedni, ritkán volt kiabálás is, de én olyanokat szoktam kiabálni, hogy Elegem van! Fogd már fel, hogy fáradt vagyok! Hagyjatok már egyedül egy kva órára! A párom legdurvább beszólása pedig az volt, hogy Nem kell drámázni! (Amit amúgy jól látott, hajlamos vagyok rá sajnos.)

Ennél durvább nem szokott lenni, a párom minősítése meg kizárt. Szerintem az ember veszekedéskor azt mondja, amit gondol. Esetedben szó szerint talán nem tart kvának, de a szerencsétlent, legalját szerintem pont komolyan szokták gondolni.

2023. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
#2 akkor miért nyeled le ezt a modort?
2023. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal hagyd ott és vissza ne fogadd! Te komolyan azt gondolod, hogy ilyen bánásmódot érdemelsz??? Kitalálom, az apád és az anyád így "kommunikáltak" egymással, ezért azt hiszed, hogy ez normális. Elárulom: Nem, nem az!
2023. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Jól gondolod. Ilyen nem hangzik el normális párkapcsolatban, hiába indulatos a vita során az ember.


1-es:

Fejezd már be az incel hülyeséges teóriád terjesztését. Semmit nem tudsz a kérdező családi hátteréről, arról, hogy milyen környezetbe nőtt fel, mi számára a megszokott, a partnere nem-e nárcisztikus, stb.

Ennyi erővel ha eltöröd a lábad ne kérj segítséget, mert te voltál olyan béna, hogy elesel.

2023. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Egyszerűen félek az egyedülléttől, hogy nem találok, nem érdemlek jobbat.
2023. jan. 10. 20:58
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
...vagy eleve nem is volt.
2023. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Dehát ha nem találsz jobbat (szinte csak jobb lehet ennél), akkor már a tény is jobb, hogy nincs senki melletted, aki szavakkal bántana.
2023. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

" 7/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűen félek az egyedülléttől, hogy nem találok, nem érdemlek jobbat."


Pedig akad jobb, 100x jobb mint a mostani, ne várd meg míg súlyosabb lesz a helyzet.

2023. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!