Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ez a "szeretlek kimondása téma" miért ilyen fontos?

Figyelt kérdés
Tehát miért ebben mérik egy párkapcsolat meg ismerkedés sikerességét, hogy egy férfi ezt mikor mondja nekik, hogy szeretlek? Az, hogy ezt mondja valaki, még semmire nem garancia, mégis a nők el vannak ájulva ettől a szótol, meg, hogy "végre mondta, hogy szeret" meg "de miért nem mondja, hogy szeret" és társai. Miért ilyen borzalmasan fontos ez nekik?

2023. jan. 11. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is maga az őszinte és gördülékeny kommunikáció a fontos. Ha egy férfi nehezen mondja ki, amit érez, az nem biztató jel a jövőre nézve, mert sok gondot okozhat.

Másodszor meg egy ideális kapcsolatban a felek szeretik egymást, és történnek előrelépések. Ha szereti, és ezt kimondja, tudhatja a másik fél, hogy jól haladnak. Főleg ha olyan típus, aki nehezen mutatja ki nonverbálisan az érzelmeit. Hiszen ha nem szeretné, az azt jelenti, valami bibi van.

2023. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1! Én ezt értem, csak tudod nem értem a dolog, nos "súlyát"! Ha érted mire célzok ezzel, hogy ez miért akkora mérföldkő. Igen egy kedves gesztus szerintem is, de semmi több, tudod ha valaki szarul bánik veled mondhatja milliószor, hogy szeretlek, nem? A tényeken nem változtat, ugyanez visszafelé is igaz, hogy attól, hogy valaki nem mondja, még lehet érezni...vagyis szerintem.
2023. jan. 11. 08:56
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom másnak miért fontos. Én magamból indulok ki. Nekem, ennek a szónak valóban súlya van. Nagyon ritkán használom, csak az igazán fontos személyeknek mondom, nekik se gyakran. Mert szerintem ez egy erős szó, amit érzelmitöltet nélkül használni hazugság.

Tudom, hogy sokan érzelem nélkül, csak úgy használják, mint a köszönömöt, vagy a bocsánatot, már, már illemből, vagy megszokásból, de én nem és így súlya van, akkor is, ha kapom, akkor is, ha adom.

2023. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2#

Abban az esetben, amit írsz, hogy közben szarul bánik valaki a másikkal, nem nagy dolog, sőt, teljesen értéktelen. Ha valakinek így is van értéke, az önbizalomhiányból, önértékelési gondokból és főleg naivitásból adódhat.

Az őszinte szerelmi vallomásnak viszont van súlya, mert azt az ember nem mondja oda akárkinek, mint egy jónapotot. Ebben az esetben a szó ugyanolyan ajándék, mint az érzés.

2023. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Ugyis hazudnak tok mindegy kimondjak-e vagy nem.
2023. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

Voltam én a másik oldalon is ám! (Nem, nem műtöttek át magam nőnek! 😂)

Harapófogóval kellett kihúzni az érzelmeket, nagyon vidám volt...

Nem nemfüggő.


3,4: Pontyosan, adom!

2023. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem csak az mondta ezt, akit alig par órája ismertem (és még magyarul is alig tudott), meg az, aki nemcsak verbálisan, de végül már fizikailag is bántalmazott.


Ugyhogy én erre nem adok. Persze egész más ha valaki hónapokkal később mondja, és érzem hogy úgy is van, de a férfiak ezt nem nagyon szeretik mondani. Meg valahogy én se. Inkább érezni, éreztetni, az nekem többet jelent.

2023. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Én már csak a tetteknek hiszek! Abból le tudom szűrni, hogy szeret e az illető. Volt aki nyomatta a szép szavakat, de amikor arra került volna a sor (több év után), hogy ő is viszonozza a sok jót amit tőlem kapott, akkor mindjárt visszavonulót fújt (nem akart elköteleződni).

Klassz dolog ha valaki azt mondja, hogy szeret, de a tettei sokkal beszédesebbek.

2023. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Magambol kiindulva, a ferfiak nem igazan szeretnek erzelmeket kommunikalni. Van aki folyamatosan mondja, de azok sem erzelmet kommunikalnak, hanem egy elvarasnak akarnak megfelelni. Amikor egy ferfi ezt oszinten, erzelmekkel egyutt kifejezesre tudja juttatni, attol minden no elalel. Nem maga a szo a lenyeg, hanem ahogy kimondod, kontextusba helyezed, attol lesz egy erzelmi bomba, es ezt szeretnek a nok atelni.
2023. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Fontos. Mert igenis nagy dolog. Nem minden férfinak alap, hogy szerelmes a nőbe, akivel van. Én már szívtam meg azzal, hogy mondtam, de ő nem viszonozta. Úgy is, hogy ő mondta először, majd többször, végül azzal szakított, hogy ja amúgy az sosem volt igaz. Úgy is jártam, hogy egyáltalán nem mondta egyikünk se, én azért, mert féltem, hogy nem kapok viszonzást, mint ahogy ugye történt is korábban, ő meg mondta, hogy nem fog olyat mondani, amit nem érez, szakítás után mondta is, hogy sosem szeretett.


Úgyhogy nekem fontos, hogy szerelmes legyen belém a párom. Nyilván ez átalakul később, de az első években mindenképp érezzen szerelmet és mondja is. Csak olyannal vagyok hajlandó együtt lenni, aki biztos az érzéseiben és ki is tudja fejezni! (Ilyen a párom :))

2023. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!