Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhallgat dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhallgat dolgokat előlem, vagy hazudik, mert fel a reakcioimtol.. egyszerűen szorongok már ettől, hogy épp most mit hallgat el.. beszélgetéseket ferditv?

Figyelt kérdés
Pl a barátainak aztmondta nem találkozik velük mert én balhezok de nekem aztmondta elmondta nekik, hogy ő hibázott ebben a témában. Vagy épp hogy kivel beszélget, a beszélgetésben nincs semmi olyan de mégis reflexbol hazudik a konfliktuskerules érdekében. Mit tegyek? Már nagyon elfáradtam

2023. jan. 11. 23:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%
A párod nagyon sunyi, de áruld már el nekem miért ne találkozhatna a barataival?! Miért balhézol?Gondolom nem ok nélkül hallgat el elől és dolgokat, hiszen balhézol! Nem egy kutyát vettél, akit meg tudsz kötni, magadhoz tudsz láncolni, hanem egy szerelmed van, aki tudod egy érző ember! Meg kell biztos benne! Másképp nem fog menni ez a kapcsolat sem meg a jövőbeli kapcsolataid is tönkre fognak menni ha egy gyanusitgató harpia leszel!
2023. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Azért mert van egy lanybarat a társaságban aki néha túl személyesre veszi a figurat, évekkel ezelőtt a párom pedig szerelmes volt bele
2023. jan. 12. 00:10
 3/30 A kérdező kommentje:
Pl sütit süt neki alkalmakra mint névnap szulinap
2023. jan. 12. 00:11
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha te ezt nem tudod lenyelni akkor hagyd el de nem szabhatod meg neki hogy ne találkozzon a barátaival.
2023. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Ez példa azért gyerekes nem gondolod?$
2023. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom én senki barátnőjét nem vennem semmibe ilyen gesztusokkal. Ki áll le sütit sütni egy másik ember párjának? És nem szabtam meg neki, hogy ne menjen ki velük :)
2023. jan. 12. 00:14
 7/30 A kérdező kommentje:
A párom pl ezt sem mondta el, hazudott róla később derült ki
2023. jan. 12. 00:15
 8/30 A kérdező kommentje:
Igazából az a legrosszabb hogy hazudik, így olyan mintha mindig lenne titkolni valója
2023. jan. 12. 00:16
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
Meg kell bíznod benne! Ha ezt nem tudod, akkor kar folytatni a kapcsolatot vele!
2023. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%
Ha nincs bizalom, semmi nincs. Még nem is történt semmi probléma és már elfáradtál. Mi lenne, ha lenne valami gondotok? Azt sem hinnéd el, amit kérdez. Nem szoktam minden kérdésre azt mondani, hogy hagyja ott a másikat, de ez határeset már nekem is. Egyetlen utolsó beszélgetésig még kitartanék, ahol elmondom, hogy még 1 ilyen és részemről vége van. Aztán meglátnám, hogy érte-e valamit (és őszintén megmondom, nagyon nem reménykednék benne, mert jó eséllyel nem fog).
2023. jan. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!