Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhallgat dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhallgat dolgokat előlem, vagy hazudik, mert fel a reakcioimtol.. egyszerűen szorongok már ettől, hogy épp most mit hallgat el.. beszélgetéseket ferditv?

Figyelt kérdés
Pl a barátainak aztmondta nem találkozik velük mert én balhezok de nekem aztmondta elmondta nekik, hogy ő hibázott ebben a témában. Vagy épp hogy kivel beszélget, a beszélgetésben nincs semmi olyan de mégis reflexbol hazudik a konfliktuskerules érdekében. Mit tegyek? Már nagyon elfáradtam

2023. jan. 11. 23:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz ennek jó vége. Senki nem szereti az ilyen kontrollt.
2023. jan. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Ha elhallgat előled dolgokat, ne mindjárt a párodat kezd el hibáztatni, lehet azért teszi, mert veled nem lehet őszinte, mert egy paranoiás, mindent túlreagáló hisztigép vagy. Erre nem gondoltál még?
2023. jan. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. Egészséges értékrendel rendelkezem, azonban nem tudom ki meddig bírna az apró hazugságot hálóját bizalommal. Ez nem kontroll, egy kérdést tettem fel neki.
2023. jan. 12. 06:45
 14/30 anonim ***** válasza:
71%

Azért titkol el dolgokat,mert unja,hogy cirkuszolsz.Ott tart már,hogy inkább hazudik a nyugalom érdekében.


Azon gondkodj el,hogy milyen út vezetett el idáig,neked milyen szereped volt ebben és min kellene változtatnod.Különben el fogod veszíteni!

2023. jan. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy hazudik, amikor nyilván minden szron kivered a balhét, bár ha lenne egy csepp esze, már kidobott volna.
2023. jan. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem kontroll, egy kérdést tettem fel neki - ja, igen, ez ismerős.


"csak egy kérdés", de olyan hangsúllyal, hogy a másik nem is válaszolna, mert tudja, bármit mond, nem lesz jó, így inkább hallgat, vagy hárít.


Miattad hazudik, te kényszeríted ebbe bele, csak a hozzád hasonló embereknek annyi önreflexiója nincs, hogy ezt felfogják.

2023. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nincsen, nyilván nincsen. Ott írja a kérdésben, hogy a reakcióm váltja ezt ki. Baszki segítséget kertem hogy lehet ezt kezelni, nem baszogatast
2023. jan. 12. 07:55
 18/30 anonim ***** válasza:
79%
Nemhiszem h azért hallgat el dolgokat mert a reakciódtól félne, hanem hogy fűzhesse a csajt.
2023. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%
Szóval van a pasid baráti társaságában egy lány, aki flörtöl vele, sütit visz neki, a pasid hazudozik, hogy kivel írogat, és amikor lebukik, akkor téged állít be betegesen féltékenynek? Figyelj, dobd ki a jó büdös francba, ne edd az ideget ezekkel.
2023. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%
Egyetertek a 20assal. Írod, hogy regen szerelmes volt a csajba, aki most tul kedves vele. Es nyilvan nem fogja megmondani neked, ha flortol vele, mert nem akar ket szek kozt a pad ala esni. Nekem se hianyozna ez a kattogas, szerintem is allj a sarkadra :) ha szeretne, megnyugtatni akarna, nem azt elerni, hogy meg te erezd rosszul magad!
2023. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!