Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhallgat dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhallgat dolgokat előlem, vagy hazudik, mert fel a reakcioimtol.. egyszerűen szorongok már ettől, hogy épp most mit hallgat el.. beszélgetéseket ferditv?

Figyelt kérdés
Pl a barátainak aztmondta nem találkozik velük mert én balhezok de nekem aztmondta elmondta nekik, hogy ő hibázott ebben a témában. Vagy épp hogy kivel beszélget, a beszélgetésben nincs semmi olyan de mégis reflexbol hazudik a konfliktuskerules érdekében. Mit tegyek? Már nagyon elfáradtam

2023. jan. 11. 23:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
42%
Azért nem mondja el mert fél a reakciódtól hogy kombinálni fogsz meg agyalsz. Magyarul te kényszerited rá, hogy hazudjon.
2023. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%
Úgy lehet kezelni, hogy nem vered a hisztit ilyen hülyeségeken. Nekem se lenne kedvem semmit elmondani, meg ferdítenék, hogy nyugtom legyen. De szerintem ennek a kapcsolatnak már annyi.
2023. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám,a hazugság az hazugság. Félelem? Legyen őszinte, beszélje meg veled mi zavarja, mitől fél, te is változtass ha a beszélgetés után úgy érzed már nincs rossz érzésed. Nevetséges hogy a kérdezőt minősíti bárki, nyilván ha van egy volt szerelem a társaságban senki nem nézi ölbe tett kézzel ahogy nyomjul a csaj.az elhallgatás meg a hazugság olaj a tűzre. Ha az égvilágon semmi szándéka nincs a csajjal,(mivel a fejébe nem lát bele senki a másiknak) ezzel a viselkedésével azt sugallja hogy van! És hogy okkal zavarja a barátnőjét ez az egész
2023. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
21%

Pont azért irunk "baszki",hogy segítsünk!

Ne csináld állandóan a hisztit,a feszkót és akkor nem kényszerűl arra a párod,hogy hazudjon!


Tarts egy kis önismeretet!Először kezd itt és szerezd vissza a párod bizalmát!A kapcsolatotok jövője érdekében viselkedj normálisan és higgadtan,mint látod nyűglődéssel nem sokra mész!


A csaj pedig...attól még hogy sütit süt az nem jeleni azt,hogy bármi van közte és a párod között!Bár ha így folytatod pont Te fogod a karjaiba lökni a kiállhatatlan viselkedésed miatt!


Bízol a párodban?

Beszélgettetek erről bármikor,vagy csak úgy általában kommunikáltatok bármiről hiszti nélkül?Ha nem,akkor itt az ideje!


Inkább ezeken gondolkodj el,ez égetőbb probléma,mint egy szelet sütemény!

2023. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
ő hazudik nekem és én szerezzem vissza a bizalmát? kicsit visszásnak tartom.
2023. jan. 14. 16:39
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerinted miért hazudik?
2023. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hazudik
2023. jan. 23. 21:21
 28/30 anonim ***** válasza:

ha egy srac sutit sut nevnapra az szerintem nagyobb ajandek mintha vesz neki ajandekot tehat nyomul plusz letagadja. neked hanyszor sutott sutit?


rakerdeznek hogy vele akar lenni v velem szoval ultimatum.szoval szakitanek es megneznem mennyire erdekli a szakitas, megkonnyebul? ha odavan visszanyomulhat suthet sutit neked is

2023. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta, kérdező?
2023. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hála istennek szakitottunk!
nov. 11. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!