Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan kapcsolatban kezdenétek bele amibe a másik fél még nem lépett ki az előző kapcsolata által megteremtett komfortzónából és még a volt párjával és a gyerekével együtt él, ti hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Sokszor felmerül bennem a féltékenység érzet de mindig bíztatom magamat, ez ilyenkor megszokott? Nem nagyon volt még részem ilyenbe, de ezt tudtam mielőtt belementem és egyre nehezebben kezelem napról napra ahogy jobban megismerem a másik félt. Természetesen ez átmeneti mert tervezzük az összeköltözést, de érdekelne pár ember véleménye hogy ő hogy kezelné az én esetemben? Én vagyok a fiatalabb( 8 évvel, kicsit sok tudom.:D) is és a férfi is. Néha azért azt is nehéz kezelni hogy pl. azt hallom hogy főz rá a volt párja és ilyenkor nézek ki a fejemből. :D Bár végülis lehet a gyerek miatt, de nem mentem bele a témába ilyenkor nem is próbálom túlkomplikálni hanem próbálom elengedni, de mindig megmarad valamilyen rossz érzésem ezzel kapcsolatban. Mondhatni megérzés. Köszi előre is!

2023. jan. 12. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele addig, amíg le nem zárja az előzőt, addig semmi nem történne közöttünk. Ha tényleg hamarosan tervezi, akkor addig tudok várni, ha meg nem, akkor ne akarjon velem kezdeni. Ez a hamarosan elválok, csak a gyerek miatt most nem lehet és hasonlók általában kamu, beetetős sztorik, mert ha nem ezt mondja, akkor sokkal kevesebb esélye lenne, gondolom úgy te se mentél volna bele, de általában az lesz a vége, hogy marad a családjánál és a másikat szeretőnek tartja egy ideig, amíg tudja hülyíteni a különböző kifogásokkal.

Legyél óvatos, benne van a pakliban, hogy ő is ezt csinálja most veled. Azért is főz neki a felesége, mert neki valószínűleg fogalma sincs az egészről.

2023. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én eleve nem nyelném be ezt a dumát, öreg vagyok már ehhez. A feleségének nyilván fogalma sincs róla, hogy éppen válnak.
2023. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Annyival kiegészíteném hogy én vagyok a. Férfi és a hölgy él még egy lakásba a volt párjával/férjével és a férje főz rá de pl gondoltam hogy a gyerek miatt. De az is lehet hogy félreírtad. Kicsit megvan variálva ez az eset.
2023. jan. 13. 05:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a megérzések általában nem csalnak..legalábbis nálam nem.

Ez a helyzet amúgy is elég furcsa;nem akarod túlkomplikálni de egy idő után úgyis az lesz mert szerintem ez nem mostanában fog változni.

2023. jan. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan kapcsolatban biztos nem maradnék benne, ahol még együtt él az exével a kiszemelt. Ha annyira kellek neki, próbálkozzon akkor, amikor már elköltözött.
2023. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi, mond hogy kamu ez a kérdés!

Hol láttál már te olyat, hogy a nő a gyerek miatt együtt él a férjével meg főz rá? Még azt el tudom képzelni, hogy nincs hova mennie a gyerekkel és azt várja, hogy hozzád dobbanthasson. Gondolom a férj nem tud rólad

2023. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A férj tud róla mert amikor telefonon beszélgetünk akkor hallja. De nem hiszem hogy leszögezte neki vagy dicsekedt velem. Valószínűleg igen benne van a pakliba a költözés igazából felajánlottam neki, de viszont még nem aktuális felújítás miatt. Igen, elég fura eset de nem kamu a kérdés.
2023. jan. 13. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz a nyakadba venni egy 8 évvel idősebb nőt a gyerekével? Csak kérdezem
2023. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztornó.

N

2023. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!