Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozaik családban ez hogy működik? Ha van a férjednek gyereke, és nektek is itt a közös baba, hogy éled meg hogy minden második hétvégén az apuka a másik gyerekével foglalkozik? Ilyenkor hogy oldod meg egyedül a babával?

Figyelt kérdés
Hétköznap dolgozik a férjem és hétvégén arra vágyok hogy együtt legyünk, de a másik gyereke az összes figyelmet elveszi ilyenkor, mit tudnék tenni?

2023. jan. 13. 07:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
79%
Vannak ferfiak, akik menekulnek a kisgyerekek elol. Gyanitom, ha nem lett volna tobb gyereke o mar azzal is elegedett lett volna, hiszen az apasagat mar megelte. Ha nulla ideje van, akkor biztosan nem o akart gyereket. Belemenni belement, de foglalkozni vele joideig nem fog. A kerdesbol itelve, te nem nagyon ismered ezt az embert, akinek szultel. Egyaltalan nem szamithatsz ra. Kozolnem vele, hogy szedje ossze magat es villgyorsan talalja ki, hogy mit szeretne, mert lesz megegy gyereke, akit csak hetvegente lathat. Van egy problema, oldja meg, hogy tobb enidod lehessen. Aztan vagy tesz valamit, vagy nem.
2023. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
89%
28as ezek jogis dolgok amiket te írsz, viszont azzal nem értek egyet, hogy a legtöbb válaszoló szerint teljesen normális dolog, hogy az apás napokra a pasi teljesen kivonja magát a forgalomból. Aztán lehet, hogy tényleg ez csak jó kifogás, hogy addig se kelljen csinálnia semmit. Az én páromnak is van egy gyereke, nagyon sokszor van olyan hogy nálunk van hétvégén, vasárnap délelött van, hogy a párom főz, a kislány meg tvt néz a szobában.
2023. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
61%

Én most bunkó leszek, de megmondom az őszintét. Ez egy teljesen alaptalan hiszti. 2,5 napról van szó 2 hetente. Az én édesanyám végig vitt egyedül egy veszélyeztetett terhességet, amikor 10 éves voltam, majd mindent egyedül csinált a babával, segítség nélkül, és mégsem hallottam egyszer sem panaszkodni, hogy ő fáradt, pedig a tesóm még hasfájós is volt. Ne haragudj, de hálátlan vagy, hogy ott a párod, aki elég nagyszerű apa ahhoz, hogy ne szrjon a "régi" gyereke fejére, 14/11,5 napot pedig veletek tölt el. Csak gondolj bele, hogyha tőled is lépne, akkor jól esne, ha nem törődne a te gyerekeddel?! Örülnék, ha az én párom is ilyen jó apa lenne a jövőben.

Amit meg feltételezek, ő dolgozik, te nem. Ne várd el tőle, hogy kötelességből segítsen, te nevelsz, ő dolgozik. Majd ha vissza mész dolgozni, akkor megoszlik a gyerek nevelése is. Ez egy anya dolga. Ő így is tökéletesen hozza az apa szerepet.

2023. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
71%
Ma, megint egy napi elvált apukás kérdés. Nem unalmas még a téma???
2023. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
63%
Megint egy rossz választás... Kedves Kérdező, itt hiába kérsz segítséget, mert a legnagyobb jóindulattal sem tudunk segíteni neked. A leírásodból nekem az jön le, hogy a férjed nem az az ember, akivel a gondjaidat meg tudnád beszélni. Annyit nem tudtál elintézni vele, hogy egyszer-egyszer ételt rendeljetek. Az meg, hogy a láthatásos napokon számára megszűntök létezni, nem elfogadható. Sajnos itt egy évek óta kialakult rendszerről van szó, amit nem igazán lehet megváltoztatni. Minden valószínűség szerint a férjed folyamatosan kompenzál a válás miatt. Sajnálom a helyzetedet.
2023. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy a 33as le lett pontozva, teljesen igaza van :D
2023. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat, de en torekednek azzal a masik gyerekkel is jo kapcsolatot apolni. Most nemcsak magadra kell gondolnod, hanem a picire is, mert az a masik gyerek az o feltestvere, a kesobbiekben a jo kapcsolat most tud koztuk is kialakulni. En nem orulnek neki, ha felnott korukban haragban lennenek egymassal.
2023. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
55%

Egy újabb csodás mostoha. Szegény gyerek. Kérdező biztos addig fog hisztizni amíg el nem marja a "régi" gyereket.

Kérdező, gyerektelen pasit kellett volna választani.

2023. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, miért oltjátok le a kérdezőt. Apuka a láthatáson a saját gyerekével IS foglalkozzon, nyilván. Az, hogy ő meg a baba ilyenkor levegőnek vannak nézve, ezt nem tudom mire vélni. Ahogy ő sem.

Félreértés ne essék, nem az ő helyzetében vagyok. Mi is mozaikcsalád, de neki is van gyerek, nekem is, közös nincs. Ha nálunk van a kisgyereke, nyilván elsősorban vele foglalkozik. Elsősorban. De nem kizárólag. Addig én üljek a konyhában és várjak a soromra, hogy majd hétfőn hozzám is hozzám szól...?

2023. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
De a párom a volt nővel 0-24 ott volt és nem azt mondtam hogy szarja le a gyerekét, hanem azt hogy ezeken a hétvégéken is foglalkozzon egy egy órát a babával.
2023. jan. 13. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!