Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozaik családban ez hogy működik? Ha van a férjednek gyereke, és nektek is itt a közös baba, hogy éled meg hogy minden második hétvégén az apuka a másik gyerekével foglalkozik? Ilyenkor hogy oldod meg egyedül a babával?

Figyelt kérdés
Hétköznap dolgozik a férjem és hétvégén arra vágyok hogy együtt legyünk, de a másik gyereke az összes figyelmet elveszi ilyenkor, mit tudnék tenni?

2023. jan. 13. 07:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
32%
Értem én amúgy hogy haragszol az egész világra amiért elváltak a szüleid, de azt fel kell fognod, hogy azért, hogy tönkrement a házasságuk csak ők ketten felelősek, nem az apukád új párja
2023. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj, hogy az elején nem tudják felmérni, mivel is jár ez. Úgy gondolják, megbirkóznak vele. Mire kiderül, addigra már túl mélyen benne vannak az egészben. Nem arról van szó, hogy egy elvált embernek ne legyen joga újrakezdeni, csak a leendő társnak önvizsgálatot kellene tartania, hogy ezt el tudja-e viselni.
2023. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy a leendő társnak el kellene azt viselnie, hogy mikor ott a gyerek, akkor velük egyáltalán nem foglalkozik az apa. Azért itt nem a nőnek, hanem a pasinak kellett volna mérlegelnie, hogy ha már újra családot alapít akkor ne csak 50%ban legyen ott is jelen mert így nem csoda ha mondjuk ez a házassága is befuccsol
2023. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez az eset már túlmegy az elviselhetőség határán, ebben teljesen igazad van.
2023. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
36%
#60: a nőknek nem kell szeretetszolgálatot játszanunk hogy szegény elvált férfiaknak ne kelljen zárdába vonulniuk. A saját és leendő gyerekük érdekeit nézve kell messziről elkerülni az elvált gyerekes pasasokat.
2023. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a szeretetszolgálatról szól, de normál esetben ugyanúgy tud vigyázni az apa a kisebb gyerekre akkor is ha ott a nagy (teljesen lényegtelen, hogy most egy anyától van e a 2 gyerek), csak arra akartam kilyukadni, hogy valószínűbb, hogy nem is akar. Egy nagyobb gyerekkel beül a szobába aztán amíg játszik vagy tv-t néz ő nyomkodhatja a telefont aztán nem kell semmit csinálnia. Jó kifogás.
2023. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
14%
Itt az a baj, hogy te akartal valamit, a masik pedig bemondta, amit hallani akartal. Jott a gyerek, es most nezegetitek egymast, hogy wtf? Ez a gyerekvallalas nem volt megbeszelve. Ez a gyerekvallalas egy nem tervezett gyerek volt. Ezt a gyereket te egyedul fogod felnevelni, mert az apuka toled is le fog lepni. Atombiztos kapcsolatban szabad csak gyereket vallalni ugy, hogy mindket fel kimondottan szeretne a gyerek megszuleteset. Itt egyik opcio sem volt adott. Zsakutcaba mentetek, te is es a kedves apuka is. Nincs jo kiut.
2023. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
82%

"Atombiztos kapcsolatban szabad csak gyereket vallalni"

Honnan lehet tudni, hogy atombiztos lesz egy kapcsolat? Erre szerintem sosem lesz garancia.

2023. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:
Hiába a házasság ott is lehet megcsalás, vagy elhagynak, másért, vagy beteg lesz a párod, vagy meghal, vagy te hagyod el, nem lehet tudni, mi mindent megbeszéltünk úgy érzem. Azóta újra leültünk beszélni és javul a helyzet
2023. jan. 19. 08:06
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy sikerül megoldanotok a problémát, szerintem senkinek nem lenne jó ha ti is elválnátok. Csak az a helyzet, hogy a férfiakat terelgetni kell...
2023. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!