Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy miután egy nőcsábász férfi belép egy párkapcsolatba, úgy elpuhul, hogy a nő azt kívánja, inkább maradt volna olyan, mint régen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon ritka jelenség.
2023. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Hogy 1000 nőt gerincre vág melletted, közben a szemedbe hazudik, vagy hogy gondolod?
2023. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2


A kapcsolat elején jól néz ki, domináns, mindig csinál valamit, a nők áradoznak róla.


2 év után azonban sörhasat növeszt, egyfolytában csak a meccset nézi, nincsenek céljai, és a nő átvette az irányító szerepet.

2023. jan. 13. 11:00
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Van ilyen, de ne az első mondatodért legyél vele.
2023. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
A nő alapból hülye, hogy olyan pasival jön össze, akiről áradoznak a nők (volt már jó pasim nem egy, de ilyen jelenséggel még nem találkoztam amúgy, milyen nőkről van szó?). Aztán becsicskítja a nőcsábászt és csodálkozik, hogy papucs lesz.
2023. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Engem is imádtak (talán még most is), pedig már NAGYON elkényelmesedtem.

Ha belenézek a tükörbe, ég és föld. Ez van.

2023. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Inkább a nők hajlamosak arra, hogy ha megfogták már a pasit, akkor egyszerre leadnak az igényeikből, közben meg felszednek tíz kilót. A szexi fehérnemű megy a fiók mélyére, helyette marad a kiszöszösödött h&m-es bugyi.
2023. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6


Miért történt ez veled, miért kényelmesedtél el?

És miért nem változtatsz?

2023. jan. 13. 11:13
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

elkényelmesedni mindenki hajlamos, nőcsábász, nem nőcsábász, férfi, nő

egyszerűen ilyen az emberi természet. ha adva van a jó és nem kell érte tenni, akkor hajlamos elkényelmesedni.

2023. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Mert XXX kortól éreztem hogy nem való már nekem a szaladgálás.

Bekényelmesedtem, de nagyon durván.

2023. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!