Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vette feleségül? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vette feleségül? Ennyire nincs önbecsülése? Vagy van, akinek ez nem nagy dolog?

Figyelt kérdés
A férfi úgy jött össze a nővel, hogy a nőnek évek óta párja volt, amikor ők elkezdtek egy szeretői viszonyt, majd amikor lebukott, akkor ment is hozzá és elkezdődött egy komoly kapcsolat ebből. Már egy éve együtt voltak, amikor kiderült, hogy igazából még az előző férfi is képben van a nőnél, még mindig szexelnek, tehát csalva van az elejétől kezdve. Ennek ellenére a férfi elvette feleségül. De én ezt tényleg nem értem, hogy lehet?! Hogy tud megbízni benne? Meg úgy eleve nem érzi ezt megalázónak? Nem nem vagyonos asszony...
2023. jan. 15. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Neked mi közöd más életéhez?
2023. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, elég régóta próbálkozom társkereséssel. Hogy miért nincs még meg az igazi azt most hagyjuk.


Amit látok hogy kb ugyanezt csinálja rengeteg ember. Teljesen mindegy hogy nő vagy férfi az illető. Egymás párjának elszeretése baráti körben, munkatárs, barát feleségének ápolgatása "titokban".... Olyan dolgok amiktől kb nekem is felfordul a gyomrom. De persze ezek az emberek nem lépnek ki kapcsolataikból hiába szar...

Valamint ha összejönnek, azt hiszik hogy majd őket nem fogja az illető megcsalni, mellettük majd nem fog szeretőt tartani. Tévednek sajnos, fog, alkalomtól függ, helyzettől függ.


Miért van ez a jelenség? Szerintem azért mert inkább a szexuális vonzalmat tekintik mérvadónak az emberek, és nem azt hogy milyen ember a másik, milyen belső tulajdonságaik vannak, stb...

Persze van akiknél ez belefér, mert ők is így csinálják. Engem nem zavar, találják meg egymás. :XD

2023. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom neked tetszik a pasas és vergődsz, hogy mást vett el! :D


Így jártál, fogadd el, vagy tovább sirankozzal, te dolgod. :)

2023. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem :) Én a csalfa nő volt barátjának akivel utána is kefélt voltam az utána lévő barátnője :) Én ahogy megtudtam egyből szakítottam és csak a srácot sajnálom aki még így is benne maradt de közben mégsem sajnálom ha ilyen nyomorult... Valamilyen szinten zavaró is nekem, hogy úgy tűnik az a nő tök mindegy hogy mindenkit megcsal kell mindenkinek és vele mindenki hűséges, engem meg könnyen megcsalt az exem. Talán ezért érdekel az oka.
2023. jan. 15. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Irigy vagy, ez épp elég.
2023. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Az irigység nem ezt jelenti kedves utolsó. Miért írsz butaságot? Ezzel segíted a válaszadást? Ide tényleg csak agyhalottak járnak?


Kérdező, így ismeretlenül is sajnálom a pasit. Fogalmam sincs, hogy miért teheti, de neked elismerésem, hogy ilyen "játékszabályok" mellett kilépsz. Remélem a fiú is hamar észbekap.

2023. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmi közünk más életéhez. Azért vette el, nyilván mert halál szerelmes,es csak magának akarja... Ennyi. Én ismerek nőt, aki fűvel fával megvolt csalva, és alig várta hozzamenjen a csávóhoz. A házasság alatt is végig csalva volt, és le is hagyta a férfi. Mégis mai napig várja vissz😂Hát nyilván a szerelem az nagy hulyesegekre képes embereket ravenni.
2023. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6os:


"Valamilyen szinten zavaró is nekem, hogy úgy tűnik az a nő tök mindegy hogy mindenkit megcsal kell mindenkinek és vele mindenki hűséges, engem meg könnyen megcsalt az exem."


Nekem úgy tűnik, hogy ez egyértelműen sárga irigység.


Mert a drága kérdező hiába nem csalt meg senkit őt mégis megcsalták és hoppon maradt, míg a másik nő csal ahol lehet, de mégis feleség lett...

2023. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a NORMÁLIS válaszokat :) Az mondjuk elég szomorú, ha egy férfi csak azt nézi, hogy jó az ágyban valaki és ezért veszi el... Egy házasság nekem ennél többről szólna.


Ja lehet irigy vagyok, de szerintem minden érző lényt megráz egy megcsalás, aztán nem érti, ha ő szakított egyből, más miért nem. Persze én magát a nőt sem bírom, hiszen ártott nekem (de főleg az exem ártott). Ha irigy vagyok, már nem is tehetek fel kérdést? Nem azért van ez az oldal? Bármit lehet kérdezni, max kevesen válaszolnak magára a kérdésre. Azért szerintem azzal sincs minden rendben fejben, aki vadidegeneknek több bántó kommentet ír. Még egy is sok, én legalább idegenekkel nem kezdeményezek harcot gyiken :D

2023. jan. 16. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, én csak tényt közöltem, amibe a 6-os belekotott, miközben neked szólt a kommentár.

Ráadásul még igazam is van, amivel ha nem lettem volna tisztában le se írtam volna.

De egyébként kösz, hogy egyetértesz, így remélem nem fog belékotni a 6-os.

Különben én is fosul érezném magam, unfairnak a helyzetet, de nem lennék irigy, mert valójában nincs mire.

Egy olyan nő nem érti, hogy csak használják, vagy nem bánja, mert eleget csalódott feltételezhetően.

Arról ne is beszéljünk, hogy a házasság bár "örökké" tarthat nem lesznek igazán boldogok, míg te ellenkezőleg lehetsz csak nem lenne szabad ilyenekkel foglalkozni, hanem továbblepni.

Amúgy nem irigykedni kell, hanem inkább sajnálni....

2023. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!