Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk ezt meg ?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt

Át mentem barátnőmhöz be mutatkozni a szüleinek

Mondtam a barátnőmnek hogy szóljon nekik erről ne legyen belőle gond mivel azt mondta nem kell szólni erről össze vesztünk ezen ez után nehezen szólt is mert nyaggattam viszont az apjának nem és csak náluk értettem meg miért az apja egy olyan ember aki nem fogad el senkit és velük is úgy bánik ahogy nem kellene veszekedik velük az anyukájának megy....

Amikor haza mentem ugyan ez volt és el tiltotta tőlem találkozni nem tudunk mivel nem engedi ki a házból ez az egesz miatt 22 éves a lány hozzám költözni viszont nem tud mert félti egyedül az anyukáját

O pedig sehova nem tudna menni így az apjával lenne kettesben amit nem barátnőm nem akar

Mihez tudnék kezdeni ?



2023. jan. 17. 04:21
 1/3 anonim válasza:
Felnőtt nő. Akkor költözik el amikor akar. A szülei nem tarthatják vissza
2023. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
En elengednem a not helyedben.
2023. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy ijesztő nekik, ha egy agresszív állat a családfő, de akkor most mit akarnak csinálni?

A lány már nem tini, hanem felnőtt nő, jogilag senki nem tilthatja neki, hogy elköltözzön.


Valamit lépniük kell, mert nem fogják a végtelenségig bírni a helyzetet. Amúgy az apja nem is tilthatja tőled a csajt.


Minden esetre a te döntésed, hogy szereted-e annyira, hogy megpróbálj segíteni és vállalni az apa haragját, vagy pedig nem ér annyit ez az egész dráma és inkább csendben kiszállsz...

2023. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!