Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés

( Csak akkor válaszoljatok, ha van türelmetek végig olvasni, hosszú lesz )


Ma délután olyan dolog történt köztünk amiből rá eszméltem hogy mennyire nem érdeklem őt.


Moziba mentünk mert meg lett az beszélve hogy kora délután még nincsenek annyira sokan, ( tömeg iszonyos vagyok, ha sok ember vesz engem körbe ugy érzem körbe vesznek a falak, és alig kapok levegőt, és szorongok ingerlékeny vagyok, és azt érzem egyre kevesebb. és kevesebb a levegő és szédülök minden bajom van) láttam egy iskolás csoportot, bátorságot vettem magamon hogy meg kérdezzem a tanárjukat hogy melyik filmre mennek, mert ha ugyan arra mennek amire a párommal készülünk akkor feleslegesen veszünk jegyet ugyse bírnék be ülni oda. Mondták az Avatárra okés kicsit meg könnyebültem, mert mi a Megan-t akartuk meg nézni. Vissza mentem a sorban álló páromhoz, hogy szóljak neki, hogy ők az Avatárra mennek. ( Mivel ő nem, mozdult hogy meg kérdezzen onnan egy embert én szedtem össze bátorságot hogy meg kérdezzem mire mennek.)


Állt elöttünk egy korunkbeli nő olyan 30-35év körüli szemüves, és a páromat nézve mosolyogva mondta hogy hű ő is arra gondolta hogy ők mit akarnak meg nézni, a párom meg mondta nekem most nézi a telefonján hogy hányan leszünk a moziban a nő, erre azt mondta a páromra nézve mosolyogva neki is pont ez jutott eszébe hogy meg nézze arra a filmre amire ő megy arra hányan mennek, utána is szemben állt velünk és feszt a páromat nézte, majd ő következett a sorban ( mert elöttünk állt) és mikor oda adták neki a jegyet jött a párja akivel már nem mosolyogva beszélt azt mondta neki a pasi hogy hű jó sokan vannak itt, erre azzal jött flegmán a nő hogy igen nem viccből jött korán jegyet venni, na mire vársz menjünk.


És az fájt, hogy a párom nem szólt rá a nőre hogy ő hozzám beszélt, és nem a másik nőhöz, és hogy nem szólt rá hogy ez egy magán beszélgetés ne vonja már bele magát, vagy bármi amivel kinyilvánította volna azt felé, hogy be zavar nálunk.


És azzal jött azért nem tette mert alapvetően kedves ember nem akarta őt meg bántani. Hát de ezzel meg engem bántott meg, én éreztem magam ott feleslegesnek hogy zavaró 3dik vagyok, vagy hogy minek vagyok ott mi keresni valóm van ott, mert ők könnyedén el cseverésznek mintha ezer éve ismernék egymást vagy nem tudom, de nagyon feleslegesnek éreztem magam.


Ha a nőnek nem jelent volna meg a párja hirtelen ott hagytam volna őket ismerkedni hogy jó befejeztem azt érzem teher vagyok ismerkedjetek én megyek nem zavarok tovább. És az is gázos volt hogy a páromra mosolygott de a saját párjával nagyon flegmán beszélt mert ez azt jelenti azért volt nyitott a párom felé, mert szar az ő kapcsolata és bármikor bárkiért kilépne abból.


És a párommal össze vesztem, hogy így nincs kedvem a filmhez oda adom a pénzt de nem megyek menjen bárki mással, mert így nem tudnék oda figyelni, és arra koncentrálni nagyon meg bántott ezzel a viselkedésével hogy könnyedén kettönk közé volt engedve egy idegen 3dik személy és semmenyire nem nézett engem hogy én hogy érzem magam mit gondolok érzek.


Hanem csak azt vitte őt nem zavarta, és nem akarta őt meg bántani de ezzel engem bántott meg, mert ugy éreztem nem vagyok fontos, hogy éreztesse mással hogy közénk furakodott, és így milyen közös élményünk legyen ha azt láttam bármikor bárkit, közénk enged csak mert őt nem zavarja és kedves akar lenni bárkivel.


Utánna meg csak tetőzte a bajt, mert azzal jött hogy akkor majd el mondja mindenkinek hogy én látok mindent rosszul, mert nincs abban semmi se amit ő tett velem van a baj és nem vele.


Majd amikor azt láttam mindent el bagatelizál és engem állít be rossznak ugy hogy nem a TELJES VERZIÓT hanem csak a negyed VERZIÓT adja elő, hogy az a bajom hogy hozzá szólt egy nő, és nincs abban semmi, akkor dühömbe pofon vágtam a plázában, majd vissza ütött.


(Mert hogy én ne merjek rá kezet emelni) Ezután kitört belőlem a sírás majd vissza folytottam mert dühös lettem hogy fújja ugyan azt hogy nincs abban semmi se ami történt cimmel.


Mondtam neki, hogy ma nem akarok vele aludni ne jöljön haza, ezek után aludjon panzióba vagy ahol akar, de nem fogom el tűrni és hallgatni ahogyan lelkileg kínozz azzal, hogy el bagatelizál mindent, és NEGYED igazságot mondd a TELJES IGAZSÁG helyett.


Erre azzal jött hogy a lépcsőházban fog aludni mert nem add ki panzióra pénzt. Erre kérdeztem hogy mért talán nincs rá pénze hiszen már nem albérletben lakik, mondta de van de nem pocsékol olyanra. Hát jó ha arra vár hogy meg sajnálom és be engedem hogy aludjon itt várhatja, mert elegem van abból hogy soha nem törödik azzal hogy én mit érzek, vagy velem mi van vagy én miken megyek át, csak azt nézi hogy ő és ő.



2023. jan. 18. 23:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
93%

Ha engem zavar valaki/valami, akkor annak hangot adok.

Az meg, hogy nyilvános helyen egymást pofozgatjátok, hát…gratulálok.

2023. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

Akkor szoktam el veszíteni a kontrollt mikor valaki nem a teljes verziót mondja el, hanem le bagatelizál dolgokat, és le kicsinyit mindent.


És eleinte nyugodtan el mondtam, neki hogy mi hogyan jött le nekem, de akkor lettem mérges amikor ő el kezdte fújni a magáét mint egy papagáj, és ezt nem szeretem.


Plusz tudta jól, hogy tömeg iszonyos vagyok, és azt is hogy nem esik jól, ha valaki azt fejezi ki, hogy egy senki vagyok, és ha nem fejezte ki hogy zavar valaki, mert mi beszélgetünk stb és amugy is ritkán megyünk el, közös programot át élni, akkor ne csak saját magát nézze már, hanem legyen tekintettel rám is. Mert neki alapból semmilyen szorongása nincsen, teljesen más mint én, és ha én le küzdöm a szorongásaimat amikkel együtt kell élnem mert tömeg iszonyos vagyok akkor lehetne rám is tekintettel.

2023. jan. 18. 23:32
 3/63 anonim ***** válasza:
24%

8-as válaszoló, a kérdező le írta a kérdésében hogy tömeg iszonyos én végig olvastam és nekem az jött le, hogy elég sok lelki betegsége lehet egy ilyen lánynak.


Nem vagyok senki pártján, de nem támadni, kéne anélkül hogy tudnánk hogy az illetőnek alap esetben mennyi baja lehet.


Ha a párja tényleg szeretné, nem ő kérdezte volna meg a kis csoportot hogy melyik filmre mennek, mert figyelembe veszi hogy akivel megy az tömeg iszonyos. És egy férfi igen is álljon már ki a szeretet nő ért a lovagiasság már kihalt a férfiakban?


A pasi ott hibázott, hogy hagyta hogy ő a szorongásaival kérdezze meg hova megy a kiscsoport, és ha ő kérdezi meg akkor talán nem lesz a kérdezőnek rossz kedve, a többi talán tűrhető lett volna neki.

2023. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
88%
#9 segítek, M3GAN-ra mentünk volna ami nem kisiskolás film, ezért nem kérdezte meg a pasi mert elég egyértelmű volt hogy nem oda ülnek be...
2023. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
6%

Ha pasi nem látnok akkor nem tudhatta volna biztosra ezt láttam már cifra dolgokat.


Aki meg nem tud kezelni egy szorongásos fóbiás nőt, minek jött vele össze?


Végig olvasva az jött át, hogy szorongásban szenvedhet.


Kérdező a pasi azért nem védett meg, mert nem szeret téged.

Az én exem is hasonlóan viselkedett csak más szituációban egy csaj a postán kért tőle segítséget és úgy elbeszélgettek mintha ott se lettem volna, szóval én tudom mit élhettél át!

2023. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
31%

Azért nem lettél meg védve, amiért nem érdekelte a párodat hogy neked tömeg iszonyod van.

Eleve ha tudom ilyen baja van annak akivel együtt vagyok, el se engedem a kezét, és nem hagyom hogy ki tegye magát mindenféle soknak.

Nem lehet hogy ez a dolog közrejátszott abban kérdező hogy utána ingerlékeny lettél?

A párod meg abban hibázott hogy látta rosszul érzed magad és nem nyugtatot meg téged, és ha látta rajtad hogy zaklatot vagy, ha szorult belé emberi jó érzés meg kellett volna védenie téged, nem pedig hagynia hogy tovább süllyedj magadban.

2023. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló tudod ő mindig mást mondd mint amit tesz, sose védett meg engem amióta csak ismerem. Csak saját magát nézi hogy neki mi a jó vagy hogy ő vele mi van, de hogy én mit érzek vagy mik játszodnak le bennem, mikor érzem magam feleslegesnek vagy bármi efféle nem érdekli.
2023. jan. 19. 00:21
 8/63 anonim ***** válasza:
92%

De ha ennyire mást mondd neked mint amiket tesz kérdező, akkor ne szenvedj ebben a kapcsolatban mert így csak tönkre fogsz menni.

Mert amik neked rosszak, és ennyire nincs tekintettel rád, csak magára figyel, akkor ezzel csak te vesztesz. Hagyd el, és keress mást!

2023. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van, akkor minek vagy még vele?
2023. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező akit annyiere nem érdekel te miken mész keresztül, ne legyél vele!

Hid el, léteznek még olyan pasik akik, igen is még van bennük lovagiasság és hisznek abban hogy a pasinak meg kell, védenie a nőt!

Az én párom pl soha nem enged sötétedés után semmerre se menni, mindenhova el kísér, és ha bárki be merne szólni, ki állna értem szó nélkül, ne add fel a reményt vannak még normális férfiak!

2023. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!