Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés

( Csak akkor válaszoljatok, ha van türelmetek végig olvasni, hosszú lesz )


Ma délután olyan dolog történt köztünk amiből rá eszméltem hogy mennyire nem érdeklem őt.


Moziba mentünk mert meg lett az beszélve hogy kora délután még nincsenek annyira sokan, ( tömeg iszonyos vagyok, ha sok ember vesz engem körbe ugy érzem körbe vesznek a falak, és alig kapok levegőt, és szorongok ingerlékeny vagyok, és azt érzem egyre kevesebb. és kevesebb a levegő és szédülök minden bajom van) láttam egy iskolás csoportot, bátorságot vettem magamon hogy meg kérdezzem a tanárjukat hogy melyik filmre mennek, mert ha ugyan arra mennek amire a párommal készülünk akkor feleslegesen veszünk jegyet ugyse bírnék be ülni oda. Mondták az Avatárra okés kicsit meg könnyebültem, mert mi a Megan-t akartuk meg nézni. Vissza mentem a sorban álló páromhoz, hogy szóljak neki, hogy ők az Avatárra mennek. ( Mivel ő nem, mozdult hogy meg kérdezzen onnan egy embert én szedtem össze bátorságot hogy meg kérdezzem mire mennek.)


Állt elöttünk egy korunkbeli nő olyan 30-35év körüli szemüves, és a páromat nézve mosolyogva mondta hogy hű ő is arra gondolta hogy ők mit akarnak meg nézni, a párom meg mondta nekem most nézi a telefonján hogy hányan leszünk a moziban a nő, erre azt mondta a páromra nézve mosolyogva neki is pont ez jutott eszébe hogy meg nézze arra a filmre amire ő megy arra hányan mennek, utána is szemben állt velünk és feszt a páromat nézte, majd ő következett a sorban ( mert elöttünk állt) és mikor oda adták neki a jegyet jött a párja akivel már nem mosolyogva beszélt azt mondta neki a pasi hogy hű jó sokan vannak itt, erre azzal jött flegmán a nő hogy igen nem viccből jött korán jegyet venni, na mire vársz menjünk.


És az fájt, hogy a párom nem szólt rá a nőre hogy ő hozzám beszélt, és nem a másik nőhöz, és hogy nem szólt rá hogy ez egy magán beszélgetés ne vonja már bele magát, vagy bármi amivel kinyilvánította volna azt felé, hogy be zavar nálunk.


És azzal jött azért nem tette mert alapvetően kedves ember nem akarta őt meg bántani. Hát de ezzel meg engem bántott meg, én éreztem magam ott feleslegesnek hogy zavaró 3dik vagyok, vagy hogy minek vagyok ott mi keresni valóm van ott, mert ők könnyedén el cseverésznek mintha ezer éve ismernék egymást vagy nem tudom, de nagyon feleslegesnek éreztem magam.


Ha a nőnek nem jelent volna meg a párja hirtelen ott hagytam volna őket ismerkedni hogy jó befejeztem azt érzem teher vagyok ismerkedjetek én megyek nem zavarok tovább. És az is gázos volt hogy a páromra mosolygott de a saját párjával nagyon flegmán beszélt mert ez azt jelenti azért volt nyitott a párom felé, mert szar az ő kapcsolata és bármikor bárkiért kilépne abból.


És a párommal össze vesztem, hogy így nincs kedvem a filmhez oda adom a pénzt de nem megyek menjen bárki mással, mert így nem tudnék oda figyelni, és arra koncentrálni nagyon meg bántott ezzel a viselkedésével hogy könnyedén kettönk közé volt engedve egy idegen 3dik személy és semmenyire nem nézett engem hogy én hogy érzem magam mit gondolok érzek.


Hanem csak azt vitte őt nem zavarta, és nem akarta őt meg bántani de ezzel engem bántott meg, mert ugy éreztem nem vagyok fontos, hogy éreztesse mással hogy közénk furakodott, és így milyen közös élményünk legyen ha azt láttam bármikor bárkit, közénk enged csak mert őt nem zavarja és kedves akar lenni bárkivel.


Utánna meg csak tetőzte a bajt, mert azzal jött hogy akkor majd el mondja mindenkinek hogy én látok mindent rosszul, mert nincs abban semmi se amit ő tett velem van a baj és nem vele.


Majd amikor azt láttam mindent el bagatelizál és engem állít be rossznak ugy hogy nem a TELJES VERZIÓT hanem csak a negyed VERZIÓT adja elő, hogy az a bajom hogy hozzá szólt egy nő, és nincs abban semmi, akkor dühömbe pofon vágtam a plázában, majd vissza ütött.


(Mert hogy én ne merjek rá kezet emelni) Ezután kitört belőlem a sírás majd vissza folytottam mert dühös lettem hogy fújja ugyan azt hogy nincs abban semmi se ami történt cimmel.


Mondtam neki, hogy ma nem akarok vele aludni ne jöljön haza, ezek után aludjon panzióba vagy ahol akar, de nem fogom el tűrni és hallgatni ahogyan lelkileg kínozz azzal, hogy el bagatelizál mindent, és NEGYED igazságot mondd a TELJES IGAZSÁG helyett.


Erre azzal jött hogy a lépcsőházban fog aludni mert nem add ki panzióra pénzt. Erre kérdeztem hogy mért talán nincs rá pénze hiszen már nem albérletben lakik, mondta de van de nem pocsékol olyanra. Hát jó ha arra vár hogy meg sajnálom és be engedem hogy aludjon itt várhatja, mert elegem van abból hogy soha nem törödik azzal hogy én mit érzek, vagy velem mi van vagy én miken megyek át, csak azt nézi hogy ő és ő.



2023. jan. 18. 23:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
79%

#63


azért vagyok itt mert érdekeltél, nem utánzás.


Aki folyamatosan megaláz mások előtt és kibeszél az nem én vagyok, khmm, Te írod ki állandóan ha valami nyomaszt a helyett hogy nekem mondanád. Érdekes ha én teszem akkor én vagyok a szemét, elég egyoldalú hozzáállás nem?

2023. jan. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
35%

14 éves korod óta ide jársz? Kérdező te vagy nagyon nehezen bízol az emberekben vagy nem túl sok bizalmasod lehet.


A kérdésedre a válasz pedig igen, én is jártam már így. Csak velem durvább volt a szitu mert a csajommal kikezdtek ő meg élvezte, és ott is hagyott.

Szóval járhattál volna rosszabbul is. Fel a fejjel találsz majd jobbat aki meg érte az ezer bajodat amik itt fel vannak sorolva.

2023. jan. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 Dorka900 ***** válasza:
92%

Kérdező, itt nem kell a TELJES sztori, ahogy te írtad itt ki nem is egyszer, már a NEGYED sztoriból is lejön, hogy egy életképtelen, önbizalomhiányos agybeteg hülye p.csa vagy. Tetszik vagy sem, a pénztárnál az égadta világon semmi rosszat nem tett a párod, azért mert te egy emberi nulla vagy, ő talán még szóba állhat másokkal, ha meg te hisztériázol azon, hogy másokkal nem akarsz egy levegőt szívni, akkor igenis menj és járj utána te. Agyam eldobom, milyen emberek vannak. Még pofozkodsz is....nőt nem ütünk meg, mert sokkal gyengébb stb. de te a szememben nem vagy nő, csak egy hisztigörcs, megérdemelted. Mondom ezt nőként. Játszmázós senki vagy, miért vársz másoktól megértést, ha te így viszonyulsz mindenkihez?


Kedves ide irogató pasija, ha rám hallgatsz, dobd a francba ezt a bolond nőt, biztos találsz olyat, akinek nem kell az állandó bolondériájához alkalmazkodni, aki miatt nem érzed magad mindig egy kapal sz.arnak, aki nem lehúz, hanem támogat. Ez a p.csa meg főjön a saját levében.

2023. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, ha ennyire tömegfóbiád van, akkor minek mész ilyen helyre? Ha meg mész, akkor meg nyilván tisztában vagy vele, hogy bármikor, bárki hozzátok szólhat. Az, hogy a nő próbált beszélgetést kezdeményezni, még nem akkora nagy ügy. Vannak igen is ilyen emberek, akik nem félnek hozzászólni a másikhoz és közvetlenebb típusúak, szóval necsak magadból indulj ki. Elvárod a párodtól, hogy álljon ki melletted, de te saját magadért se tudsz/akarsz kiállni.
2023. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
85%
Az ADHD-t nem kell idekeverni, nekem is az van, de nincs tomegiszonyom, nem vagyok hisztis es hozza merek szolni emberekhez. A szorongas egy lehetseges mellektunet, ami kialakulhat az ADHD miatt is akar, de alapvetoen egy kulon dolog. A feltekeny, hisztis pcsa viselkedes meg plane kulon dolog XD
2023. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%

Tégy jót a pároddal és szakíts vele!

Átok az ilyen nő, mint te.

Semmi rosszat nem tett a srác.

Jobb lenne, ha egy tirpák tahó lenne, akihez ha valaki hozzá szól, elküldi a búsba?

Nem mindenki olyan mimóza lelkü, hisztis p...a, hogy nem mer más emberrel kommunkiálni vagy rámosolyogni. Ez nem bűn!!!

Uramisten és még nézte is a másik nő, jujj most aztán összedől a világ. Inkább büszke lennél a párodra, hogy más is megnézi.

Keress fel egy pszichológust, sürgős segítségre van szükséged.


31/N

2023. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

" könnyedén kettőnk közé volt engedve egy harmadik személy„

Jézusom, te hallod ilyenkor magad? Nem az ágyatokba engedte, sőt még csak mellétek sem ült, mindőssze beszéltek pár mondatot.

Tudod, ez normális emberek közt mindennapos dolog. Ennyi erővel zárd vitrinbe a csávót és dolgozni se engedd, meg a közértbe se, mert a végén szóba áll valakivel és jajj, bele gondolni is rossz, talán még rá is mosolyog valaki. Pfff...nagyon gáz vagy, kezeltesd magad.

2023. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
81%
És az ilyeneknek van szavazati joguk. :(
2023. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló hisztérika voltam, de kinőttem úgy 17 éves korom környékén. Nagyon kíváncsi lettem a korodra kérdező.
2023. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

#59

Vélhetően 30-as éveik elején járnak, mert a kérdésben utal rá:

"Állt elöttünk egy korunkbeli nő, olyan 30-35év körüli szemüves..."

2023. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!