Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagy mitől olyan fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy mitől olyan fontos az, hogy az embernek legyen párja? F26

Figyelt kérdés
Felötlött bennem a kérdés miután sokadjára is azt mondták nekem hogy azért kell pár mert kell és kész meg hogy ne legyél egyedül és társai de nekem ez csak a szokásos erőltetett szövegnek tűnik azzal az apropóval hogy azért kell párt szerezni mert alap vagy csak szimplán egyáltalán nem értem a dolgokat így 26 évesen úgy hogy még soha nem volt párom és még semleges is nekem a dolog meg nem is értem hogy mi akkora dolog van benne amiért az emberek már képesek szabályosan meghülyülni a szerelemtől, szextől meg mindentől amit egy lány nyújthat.

2023. jan. 19. 06:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Amikor hazamész van kihez szólni
2023. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha nincs rá belső késztetésed, akkor neked nem fontos.

A legtöbb embernek van rá, nekik ezért fontos.

26 évesen kb. úgy gondolkodsz, mintha tízéves lennél.

2023. jan. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindenkinek fontos párkapcsolat, írásod alapján neked sem.


Számomra azért fontos, mert szeretek vele lenni, programokra járni, beszélgetni, problémákat megoldani, nem utolsó sorban szexelni és később családot alapítani.


Számomra furcsa, hogy még csak nem is próbálkozol nőknél, hogy egyáltalán megtapasztalatod legyen. Ennek mi az oka? Nem vonzódsz a nőkhöz? Aszexuális vagy? Avagy egyéb céljaid vannak az életben, ami miatt nincs időd párkapcsolatra?

2023. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Hans Pötterman ***** válasza:
52%
Anyagilag is könnyebb haladni ketten együtt.
2023. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

De ha alapból így gondolod, akkor tökmindegy mit írunk...mindent megmagyarázol.

N 30

2023. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3

Én már nem is akarok próbálkozni lányoknál egyrészt mivel valahogy mindig azokat vonzom be akiknek sosincs idejük vagy családi gebasz van nálunk stb, másrészt pedig ha eszembe is jutna az ötlet akkor hirtelen lejátszódik a család 2 azon tagjának az esete akiknél a nők olyan szinten átmosták az agyukat hogy az valami félelmetes főleg hogy az egyik inkább beáll a nője mellé mintsem a gyerek mellett állna ki. Nem az hogy nem vonzódok a nőkhöz inkább már lassan utalom, taszít engem ez a szerelem dolog főleg hogy mindenki csak szexelni meg családot akár csinálni mint cél. Na most szerintem a család alapítás nem egy cél han egy döntés (szerintem). Mivel nekem nincs semmiféle ilyen célom ezért bőven sanszos hogy nem is lenne így senkim főleg úgy hogy szexelni se akarok mert az is taszító már nekem főleg hogy lrba szájba mindenki csinálja már határtalanul. Aszex meg nem biztos hogy vagyok mivel azoknak az érzelem is fontos de úgy érzem hogy nem tudnék érzelmet kicsikarni magamból.

2023. jan. 19. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem kotelezo egyaltalan, de ha te gyulolod a noket, az problemas. Vannak emberek, akiknek ez szimplan nem fontos, de nem undorodnak a dologtol, ok egeszsegesek, de neked inkabb terapeutara lenne szukseged, mert egyertelmuen vannak benned frusztraciok.


Lehetsz ugy is egyedul, hogy kozben nem gondolsz mindenfele szart azokrol, akik kapcsolatban elnek, szexelnek. Tudod, en sem akarok kutyat tartani, de attol meg nem leszek rosszul a kutyasetaltato emberektol es hordom el oket magamban mindennek :)

2023. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Bőven elég elolvasni a válaszaidat és az ember rájön, hogy az ilyet messziről kerülik a normálisak. Kattos vagy, nem is kicsit és ezt valószínűleg nagyon gyorsan levágja az adott fél. Akinek van esze, az rögtön tiplizik. A hiba a te készülékedben keresendő. Ha valaki nekem olyat mond, hogy utálja a nőket, meg szexelni sem akar (nehogy már könyörgni kelljen egy kis szexért, komolyan), meg komolyan megállapodni se (nem akarsz családot), akkor az nálam is kuka. És hidd el, legtöbb nő szereti, ha a férfiak szeretik a nőket, a nők szeretnek szexelni és a legtöbb nő (mily meglepő) gyereket is akar az életében. Szerintem keress magadnak hasonlóan érzelmi analfabéta és aszexuálus nőt és akkor nem lesz probléma az életedben.
2023. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26 évesen még korai kiábrándulni a csajokból és a párkeresésből. Persze ha alapvetően jól elvagy magadból is, akkor ne is stresszelj a párkeresésen.
2023. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem kötelező párkapcsolatban lenni, az egyedüllétet is lehet élvezni, ez csak egy tipikus toxikus hozzáállás általában azoktól az emberektől akik egy napot nem bírnának ki egyedül. Ha neked így jó csináld így, ne más döntse el helyetted.
2023. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!