Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós és rosszkedvű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós és rosszkedvű lettem. Megismertem tavaly egy férfit.Evekig nem volt senkim.Nem mindenkiben bízok meg.Jol kezdődött tavaly minden,majd egyre több titka derült ki ami nem tetszett.A bizalom elveszett! Szerintetek velem van a baj?Vagy vele?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy házas nővel chatel és kibeszel engem azoknak akikkel épp chatel.Nagyon fájt és azt akarták a barátai szakítson velem.Nem voltam nekik szimpatikus amiért én kijelentettem a barátomnak,hogy nem fogok velük barátkozni.Az az elvem,hogy hazaskent ne legyen más nembeli a barátunk.Az a nő meg elégge ra volt kattanva a barátomra!Az is kiderült a barátomrol,hogy az exeivel tartja a kapcsolatot és az egyik úgy írt neki,hogy sajnálja hogy veszekedtek.Azt gondolom megcsalt vele és több titka is van.A panaszkodasait nem fejezte be és ezért én teljesen megalázva érzem magam.Igy lettem megint depis és nem akarja felfogni.Azt mondta szeret engem és nem csalt meg.De bárkinek megengedi hogy beleszóljon a kapcsolatunkba.összeuszitott a szülei ellen és a hibáimat emlegette.Nagyon fáj amikor neki is vannak hibái.Folyton kérdezem tőle miért tette,miért nem tudja magátol mi a helyes.Napokig nem keres és nem segített a betegségemben sem.Szerinte az lesz jó ha magamra hagy és mindenre rájövök.Lehet nem szeret? Már ott tartok hogy a sok hazugsága miatt nem bízok benne,de még mindig szeretem.Idegbeteg lettem és depressziós.Nem hiszem hogy később bárkinek is megnyitnam a szívem.Ti éltetek már át szörnyű csalódást?Tudtátok mást szeretni később? Vagy én tényleg hibás vagyok amiért elvárom a tisztességes kapcsolatokat?

2023. jan. 19. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

"Szerintetek velem van a baj?Vagy vele?"


Veled, mert tűröd, hogy riherongyként kezeljen!


"Észrevettem,hogy házas nővel chatel és kibeszel engem azoknak akikkel épp chatel.

Az is kiderült a barátomrol,hogy az exeivel tartja a kapcsolatot és az egyik úgy írt neki,hogy sajnálja hogy veszekedtek.

Igy lettem megint depis és nem akarja felfogni.Azt mondta szeret engem és nem csalt meg.De bárkinek megengedi hogy beleszóljon a kapcsolatunkba.összeuszitott a szülei ellen és a hibáimat emlegette.Napokig nem keres és nem segített a betegségemben sem.Szerinte az lesz jó ha magamra hagy és mindenre rájövök.Lehet nem szeret?"


Lehet?99, 99%, hogy nem szerelmes beléd, nem tisztel, nem érdekled sem mint nő, sem mint emberi lény!


Az exeivel ugyanúgy ezt eljátszotta (tuti) és azért "sajnálja" = összefeküdne/összefeküdt velük, ja megcsalt és még ki tudja hány nővel.

De meg ha nem volt hűtlen, akkor is borzasztó mindaz, amit bemásoltam.



Egyébként első körben jó lenne egy pszichológus (ha nincs rá pénz akkor szülő, nagyon jó barát) aki segíteni tud mint a depresszió ellen mint a továbblépésben.

Most elhiszem óriási nehéz, de idővel minden seb begyogyul/elhalvanyodik, más is képes lábra állni és szerelmet találni egy új társban!

De elsősorban teljesen ignoralni kell azt a rohadékot, szakíts vele, tiltsd le és semmiképpen ne kezd el vele újra, MERT NEM SZERET, csak kihasznalt/kihasznalna!

2023. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!