Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Együtt éltem életem szerelmével három évig. Tizenegy éve ismerem , szeretem őt. Egy évvel ezelőtt szakított velem , különböző okok miatt ,pl. Megnemértettség, halál , új munka stb. Tehat rengeteg feszültség amit nem tudtunk feldolgozni.

Én fél év gyász után megismerkedtem egy fiúval. Két évvel idősebb nálam , az elején minden rendben volt , szükségét éreztem egy férfinak aki törődik velem , tudta jól hogy mást szeretek. Most azonban , sok hónap elteltével ( nem tudom pontosan , talán 8, amióta együtt vag?ők vele) mintha egy őt éves gyerekkel lennék együtt. Szétszórt, figyelmetlen, ( Teljesen úgy viselkedik mint egy gyerek , mindenen sír) Már a munkahelyéről is ki akarják rúgni.. A lényeg, öngyilkossági gondolatai vannak ( mondja ezt ő zokogva ga el akarom hagyni) én pedig megsajnálom .. Viszont a nagy szerelmem , újra visszatért az életembe. Félre értés ne essék, nem csaltam meg hanem beszélgetünk és ennek az eredménye az lett hogy újra együtt lennénk. Viszont félek hogy mi van , ha öngyilkos lesz ? Mit tehetnék?



2023. jan. 19. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem jönne vissza az exed, akkoris érdemes lenne otthagynod a mostani pasid. Öngyilkossággal nem zsarolunk. Nem a te felelősséged. Esetleg szólj a szüleinek vagy barátainak. Lépj nyugodtan.

Bele se kellett volna menned szerintem, bár korrekt voltál, hogy nem hazudtál szerelmet neki.

2023. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Minek mentél bele egy új kapcsolatba így, hogy végig mást szerettél? Ráadásul az új srác is tudta. Szerencsétlen.
2023. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Szakíts vele! A fenyegetőzéseire meg egyáltalán ne reagálj! Mint ha meg sem hallottad volna! Csak gyere el és pont! + mindenhol tiltsd le!
2023. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Azért én nem lennék ennyire érzéketlen, hogy ne reagálj rá, csak tiltsd, ez elég durva. Minden öngyilkossági fenyegetést komolyan kell venni, ugyanakkor valóban nem a te felelősséged, hogy mit tesz az életével. Mondd el neki szépen, hogy mindkettőtöknek jobb lesz, ha vége lesz, mert nem tudod úgy szeretni, ahogy megérdemelné, és ő is megérdemli, hogy teljes értékű kapcsolata legyen. Ha fenyeget, mondd el, hogy nagyon sajnálnád, ha valóban megtenné, mert értékes ember és az élete többet ér annál, hogy eldobja egy csalódás miatt, ugyanakkor ez az ő felelőssége, hogy mit tesz a saját életével és ezzel nem zsarolhat téged. HA van családtag, barát, akivel tudsz beszélni, jó lenne, ha mellette lennének. Szakembert is segíthetsz neki keresni.

Azzal egyetértek, hogy nem volt tisztességes összejönnöd vele, ha nem is szeretted valójában és most, hogy a régi felbukkant, már egyből dobnád is... Azt is gondold át, hogy vajon ha hozzá visszamész, nem ugyanaz lesz-e a vége, mint legutóbb. A felmelegített kapcsolatokkal ez szokott történni, mert kiderül, hogy az alapprobléma nem oldódott meg és nemcsak a körülmények miatt lett vége.

2023. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!