Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal összevesztem.Hada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal összevesztem.Hadagbol felkereste a régi barátnőm és férjét! Kiderült,hogy pár éve haragszanak rám. De a barátom szövetkezett velük. Szerintetek élvezi ha pletykálhat?

Figyelt kérdés

Sokszor kaptam a barátom azon,hogy kibeszél minket.Főleg ha megbánt a érzem magam.Igaz,hogy voltam féltékeny,mert kiment egy olyan lánnyal két hétre nyaralni,akivel előttem akart összejönni.Kepeket se mert mutatni.Igy én voltam rossznak beállítva miközben sunyin egy képet se mert megosztani akikkel van.Szuleinek is pletykált rólam.Majd olyanoknak is,akikről kiderült nem is voltak őszinték.Azokkal korábban tisztáztam egy félreértést.A téma az volt,hogy fiatalok és házasodni akartak és egy nagyon fiatal lánynak a srác mesélte,hogy már óvszert nézeget.Ez a lány nem akart ilyeneket tudni.Közös barátainknak elmondta.Azok nekem.Igy egy nap véletlen kimondtam.Tagadtak.En nem hagytam h szarkeveronek állítsanak be.Utaltam arra h senki nem akart rosszat de már azt találták ki,H biztos mi nem akarjuk H osszehazasodjanak!Megbeszéltük.Mondjuk fel se hozzuk.A srác haverjat később elutasítottam.Nem tetszett.Majd lett párom és kitoroltem.Ez a házas srác azt mondta a páromnak,H ne legyen velem mert velem voltak problémái .A barátom nem akarta tudni a teljes igazságot amit serelmeztem is.Azt mondta H szakítottunk és tudni akarta más mit gondol rólam.Az a fiatal pár az esküvőjére is meghívott utána.Adtam is nekik nem kevés pénzt.Volt hogy lógtak is velem.Sose meséltem el az ovszeres témát senkinek.Jokat mondtam róluk de ők negatív részletet szedték ki,és a barátommal azóta kibékültem de fáj H nem erdekli az igazság. Mondja inkább értsem meg H nekik az rosszul esett.De ők nem is kívánták velem barátkozni amúgy ahogy neki elmondták.Azert hívtak esküvőre meg,mert nem akartak megbántani.Szepen lehúztak,és azt hittettek el facen H barátságba vagyunk.Annyira sírtam.Baratom nem is sajnált meg. inkább őket sajnálta.Nekem ez 3 hónapja fáj és úgy beszél róluk mai napig mintha jó emberek volnának.Egy ovszeres ügy miatt amire mondtam H nem illik intim titkokat mondani,még én lettem hibás.Sok árulást kaptam az utóbbi időben a barátomtól és nekem fura H mások így ellenem vannak.Hagyja H beleszóljanak a kapcsolatunkba.Exezett is és azt se értette miért nem kéne exeket követnie.Ebben is megegyeztunk de másoknak azt mondja én csak irányítom

Szerintetek a barátom tudja miből áll egy kapcsolat ,vagy egyszerűen áldozat szerepét játssza?Én idegbeteg lettem mellette ezek miatt és folyton kételkedem kinek beszél most ki. Depis lettem és önértékelési zavarom lett.Rossz hatással lett rám és már elhiszem hogy én lehetek a szar



2023. jan. 19. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
2023. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!