Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholistával élni ?

Figyelt kérdés
Mit éltek át ? Mit toleráltok neki ? Meddig engeditek hogy a határokat feszegesse? Én kezdem feladni ….
2023. jan. 20. 23:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Minek mentél hozzá? Nem tudtad, hogy az, vagy később lett az?


Közben normális férfi nem talál párt, mert ti alkoholistához, erőszaktevőhöz, káromkodóhoz, gyerekverőhöz mentek...

2023. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, nem elég nehéz az élet így is? 😂😂😂😂
2023. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😂 De, nehéz , csak meg akartam osztani az érzéseimet mert egyedül éreztem magam 🥲 bocsánat
2023. jan. 20. 23:19
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
Azaz. Nem kell nektek a rendes ember, csak az aljadék, rendszerből kiszakadt, csóró szemét. Igyatok együtt, aztán feküdjetek le magatoknak.
2023. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Soha nem ittam
2023. jan. 20. 23:28
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem, ha feladod. Szerintem érdemes egy ultimátumot adni, hogy vagy belátja, hogy alkoholista, és mindent megtesz azért, hogy leszokjon az alkoholról, elvonóra megy, stb. segítetek neki keresni, stb.

Vagy elhagyod.


De azt is megértem, ha végleg elfogyott a türelmed.

2023. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd el, idővel sokkal rosszabb lesz.
2023. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:28 vagyok...

... Az is nagyon fontos, hogy az ultimátumhoz legyen türelmi idő, határidő.


Vagyis ne eshessetek abba a csapdába, hogy hiteget, ígérget, és húzza az időt a végtelenségig remélve azt, hogy majd megfeledkeztek róla.


Ha viszont gyógyulni akar, akkor érdemes segíteni neki mindenféle képpen, bátorítani, anonim alkoholisták klubját stb. elvonót, pszichiátriát stb. ajánlani ill. valami munkával lekötni, segíteni neki, a megbélyegzés csesztetés nem fog segíteni, mert attól csak jobban szorong, és a szorongást akarja általában az alkohollal tompítani, oldani.

2023. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd kérdező, csak kikészíted magad vele, hagyd el és keress inkább helyette egy drogost.
2023. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Dolgozik, nem hiszem hogy ő készen áll egy elvonóra. Sajnos azt látom hogy a sör a fontos az életèbe …
2023. jan. 20. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!