Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi egyszer megüt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egyszer megüt, máskor is megteszi?

Figyelt kérdés

Elég naiv vagyok sajnos, és egyetlen egyszer fordult elő akkor se nagy erővel és egy veszekedésből indult. Sajnos elég féltékeny lettem miota egyszer megcsalt es bár utána újra megbocsaltottam neki, nyilván jobban felzaklatnak olyanok mikor más lányokkal/ nőkkel beszelget úgy.


Elég komolyan gondolkoztam ezután hogy elhagyom de ha belegondolok hogy egy részem sose tudna ot elfelejteni, ő az első szerelmem, az akibe tényleg szerelmes is vagyok, tudom ez így elég klisé de senkinek nem mondtam meg el es nem igazán tudok és szeretnék mástól és máshol segítséget kérni így próbálom itt anonim módon.


Koszi a válaszokat! Elég fiatalok vagyunk 18 és 19 évesek meg, ha ez számít bár nem hiszem.



2023. jan. 21. 18:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%
Számít a korotok, mert már ilyen fiatalon "beáraztad magad". Ezek szerint ilyen pasit érdemelsz. Ebben a korban még bőven találnál normálisat, de neked ez kell. Persze, ez a viselkedés semmilyen korban nem normális, de neked még az se lehet a kifogásod, hogy nem akarsz egyedül lenni, mert társfüggő vagy. (Egyébként igen, meg fog még ütni és csalni is.)
2023. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kérdés, ezek után dobd ki amilyen gyorsan csak lehet.
2023. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha nem akarsz kórházban kikötni, pszichiátrián, vagy koporsóban kikötni, akkor bármennyire is "szerelmes vagy" hagyd el örökre és vissza ne fogadd!


Egyébként nem vagy szerelmes, trauma ért és úgy gondolod, hogy lehet te követed el a hibát, viszont akármit is mondtál neki a bántalmazás sem érzelmileg sem fizikailag nem tolerálható és bűncselekménynek minősül.

Ő sem szerelmes beléd, ha az lenne nem csalt volna meg és nem kevert volna le pofont.

Ha vele maradsz egyre jobban el fog fajulni a helyzet olyan szintre mint az első mondatom.

Arról meg már ne is beszéljünk inkább, hogy mi lenne, ha gyerekeitek is lennének, ne várd meg ezt a élethelyzetet sem!

Keress fel pszichológust, ha nincs rá fedezet, akkor a szülők, barátok, önfejlesztő könyvek segítségedre állnak.

Ne maradj vele semmiképpen! 🙏

2023. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, mi a fenétől van ennyi, toxikus kapcsolatban tengődő, mindenféle megaláztatást elnéző és eltűrő nő? Mégis mi a fenét lehet szeretni egy olyan emberben, aki félrekefél és még ver is? Legfeljebb egy ideált, amilyennek te akarod látni. Nem érzed rettenetesen megalázónak, hogy bármit meg lehet veled tenni? Úgy érzed, hogy te ezt érdemled? Legyen már legalább minimális önbecsülésed!
2023. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
Lépj ki a kapcsolatból,mert aki ennyi évesen már megüti a nőt egy kicsit az idősebb korára nem csak kicsit üti meg,kicsit toxikusnak hangzik ez a kapcsolat.Fiatal vagy és van még bőven időd egy rendes férfit találni.
2023. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem olvadtam a többi valaszt, de az enyém (es biztosan mindenkié) az hogy IGEN! Aki egyszer üt, máskor is fog! Egyre jobban. Főleg hogy ő volt a hibas. Megcsal es megüt?? Tudom hogy faj, hogy nehéz, hogy nagyon ragaszkodsz, de ha élni akarsz menekülj!! Latod (Nézd meg) hány nő szenved ilyen ferfitól, es mi történik néhanyukkal! Ne várd meg te is amég lelkileg porrá zúz, amég annyira magahoz köt, hogy mar elmenni se nagyon tudsz (megfoszt mindentől es mindenkitől, közben felcsinál) Nagyon fiatal vagy még, bőven van időd egy rendes férfit találni!

Én is bántalmazo kapcsolatból jöttem, több ilyen face csoportban is benne vagyok, latom mennyire nehéz, es hogy milyen sokan vagyunk, nagyon hasonlo történetekkel. Lepj ki amég könnyen ki tudsz! Mert ez csak rosszabb lesz!

2023. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszokat! Sokat segítettek!!
2023. jan. 21. 22:57
 28/29 Crisopher ***** válasza:
100%
"Bocsánatot kért és magyarázkodni kezdett, meg hogy sose fordul elő többet, és hogy tényleg csak nagyon felidegesítettem. ez egy hete volt." - A negyvenedik eset után is bocsánatot fog kérni, és megígéri, soha többé nem fordul elő. Ezek ilyenek. Azonnal szakíts vele
2023. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor maradj vele aztán max félig agyonver :( Ennyi a jövő.

Vagy behódolsz és csendben teszed, amit parancsol.

2023. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!