Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a távkapcsolat? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a távkapcsolat? Van egy lány akivel tök jól elvagyunk és szívesen összejönnék vele és ő is velem. A gond csak az hogy ő Mosonmagyaróvári én meg BP-i a távolság köztünk 170 km. A

Figyelt kérdés

kár minden hétvégén de legalábbis havonta 3x tudnánk találkozni 2-3 nap erejéig. Iskolai szünetekben, nyáron még többet. Beszélni mindennap tudnánk telefonon, msn-nen keresztül.

Így lenne értelme ennek a kapcsolatnak?


2010. okt. 3. 16:36
 1/6 Moszuke ***** válasza:

hát szerintem van abban is szép ha nem minden nap látod a csajt. legalább nem unsz rá.

bár nekem nehéz volt kihagyni akár 1 napot is:D

szerintem működhet

hetente 2-3nap nem vészes.

2010. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen és ott vannak a szünetek akkor többször is találkozhatnánk meg néha de tényleg csak néha 1 nap lógás a suliból még belefér :P
2010. okt. 3. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 9-éve igy vagyok a csajjal már! Volt ugy 1-évig hogy 2-3 havonta találkoztam vele mert 350-re lakik tőlem.De havonta 1-2 szer talizok vele mindig.

Hogy hogy bírom ezt ki?

Hát csak úgy lehet ha igazán szereted a párod én megigértem hogy soha el nem hagyom és örökre mellette maradok és ezt be is tartom mert megigértem.

2010. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
több fórumon is olvastam erről és a többségnek sikerült a távkapcsolat de mindig akadnak negatív példák is :/
2010. okt. 3. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Kivételek vannak, amik próbára teszik a szabályt. Tegyél azért, hogy a ti kapcsolatotok a szabályt erősítő kivétel legyen.
2010. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az utolsó jó tanács :)
2010. okt. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!