Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kontrollálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kontrollálom a párom, ha rászóltam, hogy mosson kezet nagy wc után?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk olyan régóta együtt, de már máskor is megfigyeltem, hogy sosem mosott kezet wc után. Először azt hittem csak véletlen, vagy pisilés után esetleg nem mindig szokott…de ma pl konkrétan hasmenése volt, és minden kézmosás nélkül kijött a wcről. A mai nap ez többször megtörtént, először csak kérdeztem, hogy nem szokott-e kezet mosni ilyenkor, akkor furán nézett, hogy ebbe miért szólok bele. Utána már kértem, hogy mosson kezet, erre azt mondta, hogy úgy érzi mintha az anyukája rászólna, ne kontrollaljam, mert ő sem mondja meg nekem, hogy én hogyan intézzem a saját dolgaimat.

2023. jan. 23. 00:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%

“ pisilés után esetleg nem mindig szokott”


Tehát megfogja, jól rácsöpög, stb. aztán kézmosás nélkül megfogja a kilincset, stb. Akár megsimogat.


Ez egy sötét proli alember.


Az ráadás, hogy még fel is háborodik, kikéri magának.


Egy pillanatig nem tűrném meg magam körül.

2023. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
99%
Pfúúúj!🤮
2023. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Ez nálam amúgy szakítóok lenne. Ahol van wc után nem kézmosás, ott van más is.
2023. jan. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
99%

Szutyok!

Kuka!


Még arra sem pazarolnám az időt hogy megneveljem.

És még vissza is pofázik ahelyett hogy szégyellné hogy mocsok a keze.


Ezt tényleg dobd ki.

2023. jan. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, ez nem kontrollálás, és még neki áll feljebb? Ez alapnak kellene, hogy legyen, hogyhogy nem tanították meg rá még kiskorában? Miben lehet még ilyen igénytelen retek? Nekem nem lenne gusztusom többet hozzáérni semmijéhez.
2023. jan. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Felfordul a gyomrom az ilyen szutykos emberektől.


Magadat is minősíted, ha vele vagy.

2023. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

#6-os én szóról szóra ezt akartam írni.

Gondolom ez volt a legjobb az összes közül igaz?

Elképzelni sem tudom honnan veszitek ezeket az igénytelen szutykokat.

2023. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sok srác csinalja ezt mondván, hogy nem fog meg semmit. Nem értem én sem az okát, szerintem is gusztustalan. Akkor meg nekem okes lenne, ha egy ideig szólni kell neki és utána raszokik.
2023. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Pfujj. Még a pisilés után nem, az se jó, de hogy nagy wc után! Nemcsak hogy undoritó, de abszolut nem is higénikus. Es utána úgy nyúl hozzád??
2023. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen és még bunkó is!

Igazi főnyeremény!

2023. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!