Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordul, hogy még két szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jégszív kérdése:

Előfordul, hogy még két szűz páros közül valamelyik „feláldozza magát” egy erre szakosodott szexuálvirtuóz bombázónál, hogy később a párjával simán menjenek a dolgok, mellesleg kíváncsiságát kielégítse a kaland élménnyel. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A kérdés variációja: Mi van, ha MÁR MŰKÖDŐ kapcsolatban történt meg hasonló eset…?


Aki már megtette:

Párja tudtával, beleegyezésével, történt a dolog?

Ha nem, párjának később elmondta?

És ha elmondta, beleképzeltétek magatokat a helyébe: szerintetek MIT ÉRZETT…?



2023. jan. 23. 08:53
A kérdező szavazást indított:
Fiútól helyén való?
Lánytól helyén való?
Mindkét féltől helyén való?
Minkét féltől elítélendő?
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ez most jobban ütött, mint az előbbi kávé.
2023. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak önigazoló kimagyarázás :D
2023. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egymàsnak "àldozzàk" magukat. Ha együtt bénáznak elsőre annak is megvan a maga varázsa.
2023. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy valószínűtlen hülye fikció. Jobbat nem tudsz kitalálni?

Akkor most fordítok: TE mit lépnél?

2023. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát összejössz egy szűz lánnyal, szereted, te is szűz vagy. És engeded neki, hogy fizessen valami kigyúrt macsónak, hogy elvegye a szüzességét, megtanítsa mindenre az ágyban, hogy mire veled szexel, addigra ne bénázzon. Meg persze kielégítse a kíváncsiságát is, hogy milyen a szex egy igazi nagyfarkú, két méter magas alfával, mert vàgyik rá, de te úgyse tudod neki megadni az élményt. Ez után meg biztos hűséges lesz hozzád, hisz tudja már.

Így leírva is ugyanolyan jó ötletnek tűnik?

2023. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

A feltételes mód felesleges, immár múlt idő. Igaz, a második variációt éltem át.

Amikor elmondta, a lelkiismeretfurdalás legkisebb jelét sem mutatta. Én pedig látszólag tudomásul vettem, is igyekeztem titkolni, hogy lelkileg összeomlottam...

Kerültem a vele való találkozást, ezáltal - mindenféle jelenet és veszekedés nélkül - véget vetettem a kapcsolatnak.

2023. jan. 23. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2023. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen gondolat akkor születhet meg, ha a kiötlője szerint a szex valami kellemetlen, nehéz dolog.:))
2023. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Crisopher ***** válasza:
100%
Helyes döntés volt a szakítás ebben az esetben
2023. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!