Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után eljegyzés?

Figyelt kérdés

25 F vagyok

4 éve járok a barátnőmmel,ő 24 éves.

Igazából nem tudom mással elképzelni a jövőmet.



2023. jan. 23. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi a kérdés?
2023. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
A 4 év nem korai, a 24-25 éves kor kicsit az, de ha mindketten komolyan gondoljátok a közös jövőt, akkor sok boldogságot kívánok.
2023. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajra.


A gyakori nepe aldasat adja a frigyetekre. Ha kerdezik nyugodtan hivatkozz ram.

2023. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
4 év után nyugodtan lehet. És a korotok is megvan hozzá.
2023. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Szopóroller lesz ebből, túl fiatalok vagytok, nincs kiforrva a személyiségetek.
2023. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Együtt is éltek? Mióta? Szerintem ha legalább 1-2 éve igen, akkor nem lenne korai. Úgyis lesz még plusz egy év az esküvőig.
2023. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3,5 éve élünk együtt.

Fél év után úgy voltam,hogy költözzön hozzám.

Dolgozott akkor már ő is,minek fizette volna az albérletet.

2023. jan. 23. 14:14
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

Nem kerget a tatár, érdemes lehet még várni néhány évet a korotok miatt. Nyilván ez egy formalitás, és egyben egy nagyon kedves gesztus, amivel jelzed felé az őszinte érzéseidet, és ezzel még nem az esküvő napját kell kitűzni azonnal ...

Ebben a korban szerintem sokat tud változni az ember személyisége.

A korai házasságnak jelenleg Magyarországon nincsen valami jó statisztikája.


Most meg leszek kövezve, de amikor annak idején megismerkedtél egy lánnyal, elmentél katonának, és amikor vissza jöttél ő pedig megvárt, szokás volt összeházasodni. Tegye fel a kezét ebből a korosztalyból akik tényleg jól érzik magukat ebben felnőtt fejjel.


Tényleg nem a kedvedet szeretném szegni, kívánom legyetek boldogok, szeressétek egymást, de nem kell rohanni.


56F

2023. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fiatalok vagytok, de azért nem a 18 éves kategória! Te felkészült vagy, az nem kérdés. Azt nem írtad, hogy beszéltetek-e erről valaha. Puhatolózz a barátnődnél, hogy ő egyáltalán mit gondol a házasságról! Tervez-e ilyet egyáltalán az életében?

Kérlek ne a semmiből kérd meg a kezét, mert annak érdekes vége lehet.

Nekem először 23 évesen, 3 év után kérte meg a kezem a barátom és totál megdöbbentem, mert SOHA nem beszéltünk házasságról, így hirtelen köpni-nyelni nem tudtam... Nagyon-nagyon szerettem, de annyira váratlan volt és igazságtalannak éreztem, hogy amíg ő hónapokat készült erre, nekem 5 másodpercem volt válaszolni!!??

Ha ti már beszéltetek erről és pozitívan állt hozzá, akkor hajrá!

Ha mégis bizonytalan vagy és látod rajta, hogy ő is az, akkor készülj egy olyasmi szöveggel az "Igen" után, hogy nem muszáj kapkodni, majd összeházasodtok 2 év után, vagy amikor jónak látjátok. Nem kötelességetek a következő évben! Viszont mindenképp tedd hozzá, hogy te elvennéd akár már holnap is, nehogy félreértse... xD

Akik erre azt írják, hogy minek az eljegyzés, ha 2 év múlva (vagy több idő után) lesz csak a házasságkötés, azoknak üzenem előre is, hogy ez csak egy vészhelyzet-duma a pasinak, ha a lányon látszik a bizonytalanság... Elvégre nem kérheti vissza a gyűrűt, ha a lánykérés után kiderül, hogy a lány mondjuk csak 2026-ban házasodna.

Sok sikert!

2023. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Bocsanat, de eveket minek varni a hazassaggal a lanykeres utan? Anelkul csak bohockodas. Regen ez ugy volt, hogy egy even belul megtartottak az eskuvot, ugy vettek komolyan.
2023. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!