Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a sportnak páros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a sportnak páros programnak lennie?

Figyelt kérdés
Évek óta sportolok. Bakancslistás tervem a Spartan és az erőemelés. Nem minden nő gyúrja magát kétajtós szekrényre. A barátom is jönni akar, de ő ezek nem érdeklik. Ezzel az a baj, hogy ő ezt úgy értelmezi, hogy akkor én sem megyek
2023. jan. 23. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell párosnak lenni. Mi mindketten sportolunk, ráadásul egyik sportunk ugyanaz. De még csak direkt nem is egy helyre járunk. Spartanokra is szoktam menni, meg hegyet mászni, ezeknél fel sem merül, hogy ketten menjünk, vagy egyedül én sem menjek.
2023. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szád nincs, hogy elmondd neki?
2023. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek nagyon nem így kellene lennie. Miért hagyod? Nyilván azért tudja Veled megtenni, mert hagyod.
2023. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az életformáddal együtt csatlakozott a te életedhez.


Ha azt akarja rád erőltetni, hogy ezen változtass, akkor nem te vagy az ő embere.


Ebben ütköztök, és ez bizony alapvető szempont.


Milyen alapon várná el bárki is, hogy az egyéniségedet leépítsd, saját magadat bontsd le, élj egészségtelen életet, pusztán azért, mert ő nem alkalmas, nincs igénye, affinitása a te életformához?!


Tudnod kell, hogy ha emiatt kiadod az útját, nincs vége a világnak. Több tízezer hizzád hasonló egyéniség várja, hogy megtalálja a hasonló párját.


Aki birtokolni akar, aki negatív irányba meg akar változtatni, annak kívül tágasabb.

2023. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt részem hasonlóban, csak a másik oldalon. Barátnőm semmit nem sportolt, míg én a szabadidőm nagy részét ennek szenteltem. Sérelmezte is, amikor nemet mondtam az aktuális Netflix+bor programra vagy nem kísértem el a 300 km-re elő távoli rokonok bulijára.

Nem is működött sokáig a dolog.

2023. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!