Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja sok férfi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok férfi hogy a párja egyben a tulajdona is?

Figyelt kérdés
Több ismerősömnél is találkoztam mostanság ezzel a problémával. Férfi vagyok, sosem tudnék ilyen lenni... Ha menni akar hát menjen.

2023. jan. 23. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Ezért is megy a tied
2023. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hm... lehet, ezt nem tudhatom. De akkor sem lennék ilyen...
2023. jan. 23. 18:01
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Nincs idegesítőbb, mint egy birtokló, féltékeny, bizalmatlan pasi. Én is sokszor látom, hogy a barátnőimnél mi megy, hogy próbálják őket korlátozni. Nyilván az ilyen nem bízik abban, hogy elég jó a másiknak. Én is találkoztam a problémával, de hamar ott is hagytam azt a pasit. Mostani páromnál alap a kölcsönös bizalom, alap az őszinteség, nincs ellenőrizgetés. Te teljesen jól állsz hozzá, ez a normális.
2023. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Mert ki van fizetve?
2023. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
#3 már várom mikor jön a kérdésed, hogy hirtelen miért dugdossa a pasid a telefonját
2023. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

Rossz neveltetés, ezt látta otthon. Ne felejtsük el, nincs 100 éve, hogy a nőnek kuss volt a neve, éppen átalakulóban van ez a téma civilizációnkban, vegyesen fogadják a férfiak. Van aki visszasírja a szép időket, amiket a nagyszülőktől hallott/látott, van aki meg értelmes, önálló, ambiciózus nőt keres. Viszont sok nő is tartja a régi formákat, és úgy gondol a párkeresésre, mint egy új apuka keresése, aki gondoskodik róla, mert ő szép és cuki, és neki ez jár.

Nőként mondom, hogy ezt sok csaj kimondottan élvezi ha irányítgatják, amíg észre nem veszi, hogy ő csak egy drága bútordarab.

2023. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
A félrejárók szoktak féltékenyek lenni mert magukból indulnak ki
2023. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Én őszinte leszek: nem tudom, hogy miért taszítja az embereket a féltékenység. Én akkor érzem azt, hogy egy nő igazán szeret engem, ha nagyon féltékeny rám. Le lehet pontozni, de én így működök. Amelyik nő nem nagyon féltékeny és nem korlátoz annak valószínűleg nem is kellek.
2023. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit talán túlzás, ha korlátozni akar, de amúgy nekem is bejön, ha a párom erre-arra visszakérdez. Azt ne akarja megmondani, hova és mikor mehetek, ezt én se teszem, de azért ne hagyja már hidegen ha másokkal túl jól érzem magam.
2023. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez így sarkítás. Nőkből is akad bőven túlzott birtoklási vággyal rendelkező. Nemtől független vannak ilyen emberek. Az ilyen felfogás kialakulásáért nyilván az addigi életút, a neveltetés és a személyiség is lehet felelős. Az emberek sokfélék, így ilyenből is akad bőven. 32/F
2023. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!