Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 évesen 5 fiú nem túl sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen 5 fiú nem túl sok?

Figyelt kérdés
Randizgatunk egy lánnyal egy ideje, kezdtem már nagyon megszeretni. Viszont kiderült, hogy már 5 fiúval lefeküdt. Én ezt nagyon soknak találom, 28 évesek vagyunk mindketten. Most nagyot csalódtam benne. Nem gondoltam volna róla, hogy ilyen lány. Van értelme még randiznunk? Ti összejönnétek ilyen lánnyal?

2023. jan. 24. 13:38
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Elofordulhat olyan, hogy egy lány csak már megalapozott kapcsolatban fekszik le. De mi van ha a fiu csak erre várt vagy nem erezte jónak az egyuttletet aztán otthagyja. Ez a legkomolyabb lánnyal is megtortenhet. Esetleg többször is belevalaszt. Akkor már k.rva? Az 5 fiu nem sok kérdező.
2023. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
91%

" ha olyan lányt találnék, akinek én leszek az első."


Ugye te is szűz vagy?

2023. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
82%
Aha..aha...szóval itt az a baj, hogy a saját fajtádból nem találsz olyat, akit még nem dugtak rojtosra és ez derogál a neveltetésedből származó "ideállnak"...értem...ébredj fel fszarc!
2023. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
#22 dehogy vagyok szűz, nem vagyok ennyire nyomi, hogy ennyi idősen még szűz legyek. De egy lány esetében ez más.nekik a szüzesség egy kincs, amit csak a legkülönlegesebbnek kellene odaadniuk. Ideális esetben a férjüknek, persze azt is belátom, hogy a mai lányoktól ez nem elvárható. Csak azért azt sem szeretném, hogy egy ribizli legyen a barátnőm.
2023. jan. 24. 15:28
 25/50 anonim ***** válasza:
91%
Hányok az ilyen felfogású pasiktól, de szerencsére nem is nekem kell veled legyek
2023. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
91%

"Teljesen mindegy, hogy én hány nővel voltam, most nem ez a kérdés." - Nem, ebben az esetben pont nem mindegy. Vagy úgy gondolod, te dughatsz amennyit akarsz, viszont neked jár a szűz lány? HAHA.

És hiába törölted, akkor is ideírom: komplett idióta vagy, halj meg szüzen.

2023. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, én veled nem jönnék össze! Tuti troll vagy, de szánalmas, hogy a XXI. században még téma, hogy egy nő hány pasival volt, és ez alapján negatívan véleményezni, ha a másik megítélése szerint túl sokkal. A lány érdekében ne folytasd, de remélem, tényleg csak kamu sztori! A felfogásod önmagában is nagyon gáz.
2023. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
#26 a lányok szüzessége nagyon nem ugyanaz, mint a fiúké. A fiúknak lényegében nincs is szüzességük.
2023. jan. 24. 15:42
 29/50 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Most már nagyon viszket rád a tenyerem remélem érzed!
2023. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Szűzhártyájuk nincs a férfiaknak , szüzességük van amíg bele nem dugják a kukijukat valakibe…


Amúgy semmi nem tiltja hogy így gondolkozz, te fogod megszívni, nem mi

2023. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!