Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki kapcsolatban van, de már után epekedik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, jó neki a kapcsolatban, de más nő az, akivel összejönne, ha a másik fél is viszonozná az érzéseit

2023. jan. 24. 21:25
 1/9 A kérdező kommentje:
*más után
2023. jan. 24. 21:29
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Erzelmileg/szexuálisan csalja, lehet csalfa lesz. Akkor egy utolsó féreg. És a másik is, mert részt vesz benne.
2023. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Az a véleményem, hogy az ilyen ember nem őszinte a barátnőjével, és megalázza őt azzal, hogy csak "másodhegedűsként" tekint rá, "ha ló nincs, jó a szamár is" alapon. Nőként nem szeretnék ilyen kapcsolatban lenni, ha tudnék erről.


Mellesleg az új nő helyében sem akarnék összejönni ilyen pasival, az egész szitu egy baromi nagy red flag. Ha párjával nem őszinte, akkor velem miért lenne az? És ha a párját csalja, akkor velem miért ne tenné meg ugyanezt később?

2023. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hogy ez van, x@r az élet.

Amúgy,a másikat, akivel van, nem biztos, hogy becsapja, lehet, hgoy őt is szereti; de lehet, hogy nem igazszerelemmel,de úgy is lehet jó egy párkapcsolat, hogy simán csak szereti, de nem szerelemből.

2023. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Ez itt marhára elítélendő, csak azt nem mondta meg még egyik nagyokos se, hogy akkor mégis mit kellene tenni? Egész életében maradjon az ember egyedül? Mert az érzéseket nem lehet megerőszakolni. Én pl.10 éve találkoztam azzal az emberrel, akivel mindenki helyett lenni akarnék. Azóta 1 kapcsolatom volt, azt se tudom, minek.(Végül ő dobott, de nem emiatt, nem is tudott róla.) Szóval én nem vagyok mással, nem verek át senkit, csak éppen emiatt nem született gyerekem se. (Kapcsolat nélkül megvagyok, az nem érdekelne.) Csakhogy mások szerint ez se normális. Ráadásul az emberek nagy része nem olyan magának való, mint én, hogy akár az egész életét is szívesen leélje pár nélkül.

Kedves ítélkezők! Mégis, mit tegyen az, aki ilyen helyzetben van? Nem jó válasz, hogy felejtse el és utána keressen mást, ugyanis ez nem gombnyomásra működik.

2023. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok, hogy a nő, akiért odavan, csoporttársa. Ergo ha zöld utat ad neki, akkor én dobva leszek…vagy ha nem is dobva, de megcsalva valószínű.

Más az a szituáció amit Te írsz, utolsó

2023. jan. 24. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne más? Teljesen mindegy, hogy csoporttársa, vagy honnan ismeri, ha zöld utat ad neki, így is, úgy is dobva leszel. Pont ilyen szituációról írtam én is. De honnan tudod, hogy odavan érte? És miből gondolod, hogy most zöld utat adna, ha eddig nem adott?

#5

2023. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

eGy vicc jut az "ilyenekről" az eszembe:

[link]

2023. jan. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatnak előbb-utóbb vége lesz. Ha nem ezzel a lánnyal, akkor a következővel fog lecserélni téged.
2023. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!