Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlgondolom, hogy akarhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom, hogy akarhat még valamit a nőtől?

Figyelt kérdés

Alig voltak együtt egy hónapig, tehát nem is nevezném az exének a nőt. A lényeg, hogy amikor nem látta a párom, hogy ott vagyok, akkor amint megpillantotta a nőt rögtön egy “óóóó, sziaaa” (olyan woow, jó látni hangsúllyal) , hatalmas mosolyok és integetések közepette üdvözölte, még össze is nevettek, mondta hogy “legyen szép napod” és jól végigmérte, még utána is fordult.

Amikor viszont én ott vagyok vele, akkor olyan szinten flegma a nővel, hogy épp elmormol egy helót és rá sem néz. Pedig ha mellettem is közvetlen lenne vele, az nem zavarna, engem az aggaszt kicsit, hogy ennyire máshogy viselkedik.



2023. jan. 24. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Egy honap alatt is bele lehet szeretni valakibe, sot egyutt nem jarva is.
2023. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem gondolod túl, tényleg fura az egész. Nekem se tetszene.
2023. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en barátom is mashogy viselkedik a nőkkel elottem meg mögöttem.

Hátam mögött megy a fűzés flört elottem meg játsza magát.

2023. jan. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tényleg nyáladzik a hátad mögött, ami elég gáz...
2023. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont velem nagyon aranyos, hiába van a nő is a közelben, sokszor megpuszil csak úgy, fogja a combom, megcsókol
2023. jan. 25. 07:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mentegesd:D
2023. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Előtted direkt rájátszik, hogy ignorálja, pedig nagyon is odavan érte. Így van, mentegesd.
2023. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak igazából az a furcsa, hogy már egy éve annak, hogy együtt voltak
2023. jan. 25. 11:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az neki nem számit szerintem hogy ex e vagy idegen.

Van aki körülötte "lebzsel" elég annyi is a pasiknak gyakorta hogy nő. Az lehet ex is, kollega is, szomszéd is, bárki ez nekik 8.

2023. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!