Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyoldalú párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú párkapcsolatban meddig lehet élni?

Figyelt kérdés

Bele kell törődni és felőrölni magad, bevállalni hogy megszakítod a kapcsolatot, a másikat tönkretéve ezzel (nem akarod, nem érdemli meg), magadat is lehet, mert nem biztos hogy megtalálod bármikor is a számításod egy másik fél (valóban másik fél!) mellett, illetve őt magát, vagy pedig marad a drasztikus klasszikus menekülési forma az élettől magától, ami végleges (értsd jól)?


A gond az, hogy nem találok már semmi örömet az életben, ha van se tudok örülni, ki vagyok égve úgy érzem, teljesen. Normál életet élek de nem találom a lelki békémet és a másik felemet, és gyanús hogy nem is fogom.


2023. jan. 26. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az első részét átfogalmaznád, mert egy kicsit zavaros?
2023. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1# Én úgy értelmezem a kérdező nem szerelmes a párjába, nem boldog, viszont a párja nagyon szereti és egy kényelmes kapcsolatot biztosít számukra.
2023. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen párkapcsolatom. Mindkettőnknek rossz volt már, kiléptem belőle hogy legalább az esélyt megadjam hogy megtaláljuk egyszer a boldogságunkat.

Ő azóta férjhez ment, én még keresem az enyémet... 38/f

2023. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"egy kényelmes kapcsolatot biztosít számukra"


Nem, nem kényelmes egyáltalán, nem szolgáltatom ki magam féreg módon ha erre gondolsz, az ágyban sem. Házias (is) vagyok ha erre értetted.


Nem ezen van a hangsúly. A mondatod első fele ami igaz.

2023. jan. 26. 08:59
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Harmincasként már nem olyan egyszerű a dolog mint huszonévesen, ez is tény... És ez is a gond, ami miatt tudja előre az ember hogy nincs értelme az egésznek, se így se úgy. Első bekezdésem utolsó mondata lép érvénybe.
2023. jan. 26. 09:01
 6/16 anonim ***** válasza:

4# Nem, nem arra gondolok, hanem arra amit írsz is, és szerintem szépen szimbiózisban éltek egymással.

Csak a szerelem érzése hiányzik belőled ha jól értem?


2#

2023. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindegyik döntésnek vannak pozitívumai és negatívumai is.

Kérdés az hogy mit szertnél a jövőben? Családot, gyerekeket, vagy elvagy ezek nrlkül is, vagy csak párkapcsolatot?

Ha az előbbi akkor érdemes átgondolni mert ha egyébként jól működik a kapcsolat, nagyon szépen lehet nevelgetni gyerekeket ilyenben, mint olyannal akiért hiába vagy odáig meg vissza, átbsz, nem lehet rá számítani csak a bosszankodás van vele, gyerekkel meg különösen kolonc egy ilyen apa.

Ha az utóbbit választod és soha nem akarsz gyereket, akkor jobb ha keresgélsz tovább. Mert ez a kapcsolat már most kikezdett rajtad, nem kellene megvárni amíg az egészséged is rámegy.

2023. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 "Csak" az, igen. Nem elegendő? Nem vagyok boldog, ő sem az emiatt véleményem szerint.
2023. jan. 26. 09:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha boldogtalan vagy szakítani kell, 40 évesen is rá akadhatsz a megfelelő társra ám.
2023. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne légy önygyilkos azért mert azt érzed most amit leírtál!

Szállj mélyen magadba és tisztázd le, hogy mi a konkrét baj! A párod aki tán a másikfeled mégis csak, hisz melletted van. Senki nem tudja megmondani, hogyan légy boldog.

Akivel együtt élsz talán többet kellene időközönként beszèlgetni, hisz az sokat segít a döntésekben. Ezen felül magadban, bent kell keresni az érzéseid közt a válaszokat amiket keresel.

2023. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!