Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelt kérdés

1 éve indult a párkapcsolati válságom.

Nem izgatna ez az egesz ha nem lenne egy kislányunk akit mindennél jobban szeretek. Ő most 7 éves.

És az ő elvesztése/jövője miatt van bennem para.

Anyuka kb 1 éve kiszállt a közös életünkből.

Hazajön, telefonozik....majd kegyesen hadja megdugni magát..

Közös családi programokból egyértelműen kivonja magát..jatszóra sose jön velünk.

Randi amit sokszor akartam, mikor nagyi vigyázna a gyerekre kb elkepzelhetetlen, mert nem megy bele anyuka.

Kb egyedülálló apa vagyok évek óta, mert én viszem a kislányt suliba én megyek érte én tanulok vele, fürdetem, vacsit csinálok stb.

És egyre inkább érzem azt hogy ez a nő kolonc itt a nyakunkon, a boldog életünkben.


Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell.

De ez sem tetszik hogy ami eddig tetszett neki arra ma már pofavágás meg szàjhúzogatás jön...ilyet velem szemben eddig senki se tett.

Ezért le akarom koptatni úgy ezt a nőt, hogy a gyerekem velem maradjon.

Ötletek?


2023. jan. 29. 01:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan neked a dugas a legnagyobb gondod az egeszben, hogy masfel naponta dugnod kell?

"nagy kegyesen hagyja... "? Ugye tudod, hogy ez neki nem a kotelessege es nem csak hagynia kellene hanem akarnia is? El is hiszem, hogy teljesen kiabrandult beloled.

2023. jan. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
70%

"majd kegyesen hadja megdugni magát.."


Aha, ezt erőszaknak hívják.


"Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell"


Remélem valaki jól seggbe erőszakol, te kis r.banc.

2023. jan. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

1. Sejtem mire gondolsz, sok b nőm volt előtte.

Pont ezert tudva es értve hogy én mindent megtettem és megis elutasít minket, született a kerdés.


A dugas dolog pedig igenis sarkalatos.

Gondolom te nem múltál el még 40...

Jobb ha tudod hogy utána minden megvaltozik.

A szép csajok utána mar nem odaköszönnek hogy szia...

Hanem komoly arccal azt mondják jónapot...

Hiaba a kigyúrt test a magas alkat, vén ge ci vagy onnantól a szemükben.

2023. jan. 29. 02:00
 4/64 anonim ***** válasza:
77%

"Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell."


Nem kicsim, nem kell.

2023. jan. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem tarts szeretőt,én is azt teszem,azt dugom csak, asszony nem érdekel.
2023. jan. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen csak egyik napról a másikra így megváltozott, ok nélkül? Hát persze... Te viszont hibátlan vagy.

Lehet, hogy véletlenül megtudta, hogy beszélsz róla a háta mögött.

Arra ne vegyél mérget, hogy lesz bíró, aki neked ítéli a gyereket. Legjobb esetben osztott felügyeletre számíts.

2023. jan. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
94%

Nézd barátom uram,tapasztalatból írom,amit írok.

44 éves voltam,amikor a nejem lelépett és ott maradtam a lányommal.Tudod,lehet egy lúzer férfi vagyok,de nekem a gyerek volt a mindenem és az,hogy felálljak a földről.Hét,azaz 7 évig nem volt szex az életemben. Nem lettem dilis,nem lettem testi nyomorék tőle.Viszont a lányomnak megadhattam mindent,kitanult közben,és boldog élete van.Hét év után lett csak új kapcsolatom,ami öt évig tartott.

Három éve ismét nincs párom,nem járok kvázni,sem egyéb ilyen helyre.Élek,dolgozom,és van célja az életemnek.

A szex nem létkérdés,nem életcél.

Rengeteg magányos ember él szexmentesen,sőt még többen vannak,akiknek életben sosem lesz része benne,ilyen-olyan okból.

Önfegyelemmel kell fékezned magad,mer hidd el nekem, enni azt kell,lélegezni is,sőt szrni is - ezek fontosak,de a szex nem.

Lehet,hogy a nejed nem egy minta anya,de akkor sem kéne egy kipipálandó húsdarabnak venni, mondván,megvan a numera, mára lenyugszom.

Egyébként soha semmilyen kapcsolat nem az egyik fél miatt romlik meg.Csak ezt nehéz magunknak bevallani.

Mint férfi és apatárs,kérlek nézz magadba és próbálj több méltósággal viselkedni.És akkor a nők sem fognak "vén f..nak" tartani.

Bőven elmúltam ötven,de rám sosem mondták még, még a hátam mögött sem.

2023. jan. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
90%
Egész szimpi voltàl, míg elő nem hoztad a “dugás” témát ebben a stílusban.
2023. jan. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
87%
Minden két emberen múlik. Lehet te azt hiszed hogy a Város bikája vagy, közben meg gyenge vagy mint a hangya fing. Másra vágyik a párod, nem a te féle szexedre. Különben a bíróságon bizonyítani kell hogy valóban nem foglalkozik a lányával. Azon aggodsz hogy neked kell, jár a két napi szex? Nevetséges vagy miközben a gyereked
2023. jan. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
81%
Ott fog meg savanyodni mert az apjának kell a ket napontai szex. Nézz magadba és döntsd el,ki,mi a fontosabb neked. Nem mindig a nő a hibás. Amilyen lett az tőled is függ.
2023. jan. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!