Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22L vagyok. Van egy srác,25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22L vagyok. Van egy srác,25 éves. Nem járunk, csak szex van köztünk. Vajon összejövünk normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ugye kevés az esélye annak,hogy mi valaha járni fogunk?Szoktunk beszélni amikor nincs itthon(ugyanis külföldön dolgozik)),meg tartjuk a kapcsolatot.Sokat beszélgetünk.De szerintem a férfiak nem szeretnek bele azokba a nőkbe,akikkel ilyen viszonyuk volt.Igazam van?
2010. okt. 3. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
"amiright?" - Yes.
2010. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Okos lany vagy, tudod te azt!
2010. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen,igen,tudom.Csak nem olyan jó tudni:S
2010. okt. 3. 22:49
 4/19 anonim ***** válasza:

nem bíztatni akarlak, de nekem az ilyen szexkapcsolatom úgy végződött, hogy én szerettem bele a lányba, de a lány pedig nem akart komolyabbat...

Úgyhogy van olyan, hogy a férfiak beleszeretnek ilyen helyzeben a nőkbe, de azt nem tudom, hogy ez mennyire általános....


25/f

2010. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom,mit mondanék neki,ha belém szeretne.Én szerettem őt,de már elfogadtam,hogy nem fogunk járni.Csak hát mégis...Nem túl jó ez.
2010. okt. 3. 22:54
 6/19 anonim ***** válasza:

ugyanakkor úgy járni valakivel, hogy sokat van külföldön, nem hiszem, hogy érdemes lenne...

talán akkor járnál jól, ha lélekben továbblépnél rajta, és keresnél egy olyan srácot, akivel nem csak szex van, de járhatnál is! :)


25/f

2010. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az esetek 99%-ában az ilyen dologból nem lesz kapcsolat....
2010. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy semmi értelme nem lenne járnunk.Csak lélekben nehéz továbblépni,még nem sikerült,hiába tudom már ésszel.Egy pici remény még van...
2010. okt. 3. 23:09
 9/19 anonim ***** válasza:

igen, az ember képes az utolsó reményszálba kapaszkodni, de aztán pedig csak rosszabb lesz....

Nem tudom, hogy milyen sűrűn jön haza, milyen sűrűn tudnátok találkozni, de ha ez a pici remény beteljesülne, akkor ott az újabb probléma... nem tudtok eleget találkozni, és akkor pedig abba fogsz megőrülni...

Mindenestre drukkolok, hogy úgy alakuljon az életed, ahogy mindkettőtöknek a legjobb.... :)


25/f

2010. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kb 3 havonta jön haza:SÉs igen,igazad van,nem hiszem,hogy bírnám nélküle.Köszönöm,és remélem úgy lesz.
2010. okt. 3. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!