Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van 1 gyereke nekem is.De ő szeretne egy közöset.Viszont én nem tudom jó ötlet-e .Most valtam el. Bővebben lent olvashatod?

Figyelt kérdés
Tehát. Elváltam ami nagy csalódás volt nekem.Most van egy párom mindenek van gyermeke.2 fiú egyidősek.Az ő fia nyugodtabb típus az enyém hiperaktív,makacsul,hisztisebb.Neki tökre az ellentéte.2 hetente van itt 3 napot de akkor mindent is megad neki és minden róla szól nyilván. Nagyon szerette volna ezt a gyereket de így hogy szakítottak alig látja. Azt vettem.észre hogy az én fiammal annyira nem tud azonosulni próbálkozik de nem tud nagyon,illetve mintha féltékeny lenne,rosszul esne neki hogy az övé nincs itt.Szeretne közöset.De én félek hogy az én gyerekem háttérbe szorulna ,el lenne nyomva teljesen illetve kivitelezne vele hiszen végre neki is lenne 1 aki mindig vele van.Naggggyon családcentrikus ebből a szempontból fontos számára a gyerek.Ti mit csináljátok?Lehet segítene ha szülnek neki? Vagy kisajátítaná és elnyomás az én gyermekem?Volt valaki hasonló helyzetben?Engem nagyon szeret azt tudni kell.

2023. jan. 29. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Szülj neki akkor rendbe jön minden
Ne szólj neki semmiképp
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos nem szülnék
2023. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha te nem szeretnél gyereket ne hunyászkodj meg, te tested és te fogod nevelni ha ne adj Isten szakítottok.

Ő csak hetvegi apuka, te mindennapos anyuka vagy és leszel. Arról nem is beszélve, hogy nem tud viszonyulni a tiédhez, szinte biztos, hogy a közös lenne a cukimuki első helyen.

De azt megérdemli, hogy megmondod neki, hogy nem szeretnél, mert korai nagyon.

(Esetleg ha változik a helyzet a te gyerekeddel neki, akkor elgondolkodhatsz újabb gyermeken.)

2023. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem juttok közösnevezőre, akkor a nem a párod, csak most vele vagy éppen.
2023. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Már született egy problémás gyermeked, és egy tönkrement házasságot is a hátad mögött tudhatsz sajnos. Én nem kockáztatnék. Gondolj bele, ha a fiadból 2 lenne, aztán úgy maradnál egyedül, mert a nagyon családcentrikus párod mégsem bírná ilyen gyerekekkel...
2023. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Meg merem kockáztatni, ha az ő fia is olyan típus lenne, mint a tiéd, egész máshogy állna hozzá, és eszébe sem jutna még egyet akarni, kb. örülne, hogy megszabadult.

Jöhet a lepontozás, láttam eleget, mennyire bírják a férfiak egy nehezebb gyerekkel. Csak úgy menekülnek... Ha el nem is válnak, munkába, bütykölgetésbe, bármilyen hobbiba, mindegy, csak minél kevesebb jusson belőle nekik.

2023. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Fontos kérdes hogy te akarsz e közöset. Csak az ő kedvéért ne szülj!
2023. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha te nem vagy ezer százalékig biztos abban, hogy szeretnél te magad meg egy gyereket vállalni, akkor semmiképp ne szülj.



Egy gyerek az nem egy kutya vagy egy nyaraló hogy ha hiányzik a régi adjunk neki újat.


Arról nem beszélve hogy isten ne adja a férjed megbetegszik vagy balesetben meghal, akkor mihez kezdesz egy gyerekkel akit nem is akartál?

2023. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

+ meg ennyi:


Inkább abban kéne támogatni a férjedet, hogy több időt szánjon a most meglévő gyerekére. Pl telefonhívások minden nap, amikor mesél neki mesét vagy beszélnek a suliról, stb...

2023. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem szülünk, hgy "segítsünk" valaki másnak.

És nagyon rossz jel, hogy a saját fiadra féltékeny. Én a helyedben csak akkor szülnék, ha én is egyértelműen akarnám.

2023. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Dönts el akarsz-e, és ha nem akkor mondd is el neki, hogy ne pazarolja rád az idejét. Ha neki fontos a gyerek akkor legyen legalabb esélye olyat megismerni aki szülne.
2023. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!