Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok!A nejem mindig betétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!A nejem mindig betétet használ,és találtam 2 doboz tampont (nem kutakodtam, csak az ilyen jellegü dolgainkat egy helyen tartjuk)amivel nem tudok mit kezdeni🤔, mivel problémás időszakot élünk,nem kérdeztem tőle, m ciki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 11:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%
Attól, hogy betétpárti, néha használhat tampont. Én is betétet használtam régebb (mostmár mensibugyi), de azért hébe-hóba betettem egy tampont ha épp olyan helyre mentem ahol nem bízhattam a betétbe.
2023. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
98%
Mi a kérdés? Én is mindig tartottam otthon tampont, akkor is mikor betétet használtam főleg. Miért lenne ez ciki?????
2023. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, hogy mi a kérdés.

Attól még, hogy a betétet preferálja, még néha használat tampont, ha az adott helyzetben az a logikusabb és/vagy kényelmesebb. Az esetek nagy részében én is betétet használok, de néha tampont, mert akkor jobb választásnak tűnik. Semmilyen jelentősége nincsen.

Semmi "ciki" nincs ebben a helyzetben (vagy a menstruálásban, alapvetően).

2023. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
97%
Ennek mi köze a megcsaláshoz, hogy ezt is odaírtad? Komolyan érdekelne, hogy következtetted ki.
2023. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%

#4: Lehet azt hiszi, hogy egy nővel csalja meg, aki tampont használ, azért van nála. Elég butaságnak hangzik, de nekem ez jutott eszembe magyarázatul (kérdező, ez biztos nem igaz).

(#3)

2023. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Mivel sose használt tampont mert sértette, és most se használ. És mivel ez egy különös szokás,hogy betétet használ és tampont tart amiből hiányzik is. De az is lehet, h a hülyeség az agyamra ment, mivel nem mennek jól a dolgaink mostanság 🙂
2023. febr. 3. 11:35
 7/47 A kérdező kommentje:
Mert erre azért rákérdeztem 🙂
2023. febr. 3. 11:36
 8/47 A kérdező kommentje:
Nem direktbe, virágnyelven
2023. febr. 3. 11:37
 9/47 anonim ***** válasza:
95%

#6

Semmi különös nincs ebben, van amikor a tampon a jó.

2023. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%

Oké, de azt még mindig nem írtad, hogy függ ez össze szerinted a megcsalással. Van fél doboz tamponja, amit nem használ. Ebből nekem az jön le, hogy mostanában erősebb a vérzése, és bekészítette, hátha kelleni fog, esetleg ciklus közepén, mikor általában a cunami van, elhasznál egyet. Talán tévedsz abban, hogy nem használja.

De az is lehet, hogy más női rokontól származik. Nem szokott ott aludni testvér, unokahúg, bárki, akinek vannak ott cuccai. Nálunk is van holmija olyan rokonnak, aki rendszeresen alszik itt.

2023. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!