Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyire valószí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyire valószínű, hogy barátok maradtok?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy a szakítás oka nem az egyik fél viselkedésében vagy személyiségében rejlik, inkább valami külső tényező, pl a távolság miatt?


Akár heterók, akár melegek véleménye is érdekel. Van ennek egyáltalán így értelme? Mi lett belőle?


A srác akivel szakítottam, továbbra is bír engem, de beláttuk mindketten, hogy ez hosszabb távon mindkettőnk számára csak sérüléssel járna.



2023. febr. 7. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam nős, és volt egy pár éves kapcsolatom a mostani előtt. Mindkét exemmel baráti viszonyt ápolunk, párom is ismeri őket. Az egyik időközben külföldön él, a másik vidéken, így inkább csak neten szoktunk dumálni. Nem írunk rá egymásra mindennap, de ettől függetlenül ha erre járnak szívesen beülünk velük valahova, szoktunk közösen játszani is, stb. Ha tényleg nem anyázós, üvöltözős elválás volt, akkor sztem értelmes embereknél ez nem lehet probléma.
2023. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a barátkozás dolog (amikor az exeddel barátkoznál) csak akkor működik ha az új partner ezt tolerálja.

A másik meg az hogy nem mindenki szeretne asszisztálni az exe új kapcsolatához.

Nekem is van olyan ember az életemben akivel jó viszonyban maradtunk, nincs harag egyik részről sem, DE nem tartjuk a kapcsolatot. Én pl nem szeretném látni hogy most kivel van, és nem szeretnék vele erről beszélgetni. Gondolom az új nője nem is tolerálná (mellesleg ő sem keres engem, gondolom hasonló megfontolásból).

Én nem hiszek az olyan barátságokban ahol már egyszer kapcsolatban voltak egymással a felek, és alapból van szexuális vonzódás a másik felé. Barátok ugyanis nem vonzódnak egymáshoz szexuálisan!

2023. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 itt inkább olyanra gondolok, hogy a szakítás még az ismerkedési fázisban történt, nem több év együttlét után. Nálunk alapból is a szexuális vonzódás másodlagos volt, mert az illető nem akarta elsietni a dolgot. Csak mivel nekem eléggé más a munkarendem, és a találkákat is csak hétvégén tudnám megoldani, emiatt úgy döntöttünk, inkább csak barátok maradnánk.
2023. febr. 7. 09:49
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmi értelme, mert az új partner nem fogja mosollyal vegignezni, hogy te az exxel barátkozol.
2023. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedési fázisban volt a kapcsolat, nem folytatjátok. Nem tudom mi értelme lenne a barátságnak.

Jó viszonyba maradhattok, de barátságnak sok értelmét nem látom.

2023. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

0%


A múltat le kell zárni.

2023. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szakítás után, szerintem a 0 kontakt a korrekt. Ha lesz egy új párod, akkor feleslegesen rombolod a bizalmat benne ha az ebéddel beszélsz/irkalsz/találkozol...stb

Én ha szakitok valakivel vagy velem szakítanak utána nem tartom a kapcsolatot semmilyen formában. Minek?

2023. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, igen, maradjatok barárok. Előbb-utóbb rá fog döbbenni a srác, hogy nélküled értelmetlen az élete, mindent hátrahagyva odaköltözik hozzád és a te kedvedért új életet kezd veled.

Ezt akartad "hallani"?

2023. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez ám az időzített bomba. Még el sem kezdtétek, de már vége is lett.


Zárjátok le ezt rendesen. Azt sem tudjátok mit veszítetek.


Egyébként létezik barátság utána is, ha a két fél le tudta zárni. Lehet örülni is a régi kapcsolatom boldogságának. Ehhez évek kellenek mire a sebek begyógyulnak és a múlt feldolgozása megtörténik.

2023. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálunk olyan nagy sebek talán nincsenek meg harag sem. Plusz ugyanannál a cégnél vagyunk csak más székhelyen. :D Úgy érzem, hogy ettől még lehetünk haverok, csak sajna a távolság miatt ez nem biztos, hogy a legjobb.
2023. febr. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!