Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök a barátnőm pasijának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a barátnőm pasijának?

Figyelt kérdés

Egy baráti társaság vagyunk, tehát jól ismerem a pasiját is, elbulizhatunk együtt, de így kettesben soha nem beszélünk, max. 4/5-en elmegyünk valami programit csinálni.


Alapból józanul nem sok figyelmet szentel felém, annyit szól hozzám mint bárki máshoz, és csak közösen beszélgetünk az egész társasággal. Nagyon aranyosak a barátnőmmel (2éve együtt) és hosszú távra terveznek, jól működik a kapcsolatuk, tényleg egy nagyon összeillő páros mindenki szerint.

De többször előfordult, hogy egy kis alkohol után odajött hozzám, mélyen a szemembe nézett és hosszan megölelt, mondta hogy mennyire örül, hogy ismerhet engem és egy csodálatos ember vagyok, és reméli meg fognak becsülni, mert nagyon megérdemlem, hogy mindennél jobban szeressenek. Kb szó szerint ezeket szokta mondani, legalábbis a lényege ugyanez. Ilyenkor kicsit kellemetlenül érzem magam, mert máshog nem megy így oda, és megesett, hogy kicsit bunkón is reagáltam le, meg ellöktem/elnevetgéltem a dolgot, mert féltem, hogy többet ért ez alatt. Szerintetek?



2023. febr. 10. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Meg hát... Ha egy kicsit viszonoztad volna már rég jobban nyomulna :)
2023. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
wow, valóban érdekes a viselkedése, követem a kérdést, kiváncsi leszek a válaszokra :D
2023. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Így külsőleg/szexuális vonzalomra utaló dolgot sosem mondott vagy tett. Mindig csak azzal jön, hogy mennyire szerethető és jó ember vagyok
2023. febr. 10. 21:46
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem akar semmit, csak túl sok szabó péter féle motivációs agymosást nézett + barinod mondhatta neki h komminalhatna veled tobbet, de mivel eroltetettnek erzi ezt az egeszet igy probalta meg letudni egy idore oszt kész, nem minden kan akarja megdugni a baratnoje baratnoit csak a 95%uk, de amiket leirtal az alapjan nem akar levarrni
2023. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, nagyon benézted szerintem :D
2023. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Mit néztem be te zöldbéka, te? A velemenyemet irtam le h sztm nem kell mindenbe a szexet meg a megcsalast belelatni, volt h parom baratnoinek en is mondtam h csinos meg remelem talal vmi jo faszit de nem kurtam volna le, mert kb annyira erdekelt mint teged a komolyzene sőt spanjaimnak is volt mar h ittasan mondtam h jo kepu kemeny f*szu gyerek vmi stab csajjal remelem osszejon ettol nem leszek homar se
2023. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Ebből szerintem még nem egyértelmű, van olyan, akit az alkohol nagyon barátkozóssá, érzelmessé tesz. Azt kellene megfigyelni, hogy másokkal is így viselkedik-e részegen, vagy csak veled.
2023. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Ez szerintem semmit nem jelent.

Alkohol hatására jónak, szépnek lát. Ennyi. Ebben szerintem nincs több.

2023. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Amikor bepiál,akkor szereti a világot...Ennyi...
2023. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Lehet ki vagy beszélve, hogy te milyen szar életű vagy. Én így jártam, hasonló sztori... Aztán kiderult, hogy otthon kibrszelik a magánéletem, hogy mennyire gáz az én kapcsolatom, és ugyanez a duma jött. 😀Ha még nincs senkid akkor meg azért, h érezd a törődést, te is kellesz majd valakinek.
2023. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!