Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jogosan zavar, hogy ilyen emberrel barátkozik?

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy jó barátja, akinek az a szokása, hogy 14-15 éves lányokat fűz be szexre. Ő 25 éves, és kifejezetten ezt a korosztályt célozza, pontosan tudja a lányok korát, amikor összejönnek. Engem ez nagyon nyugtalanít. Amikor erről beszéltem a barátomnak, hogy ez szerintem mennyire gáz dolog, akkor csak annyit mondott, hogy nem kell ennyire túlreagálni, hiszen a lányok beleegyeznek, meg amúgy is ezen kívül rendes ember ő.

Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudja ezt elnézni neki? Ez azt jelenti, hogy a pasim szerint ez belefér?

22L, 25F



2023. febr. 21. 09:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
21%

Nem mindenben értünk egyet a barátunkkal/barátnőkkel, de attól még jó kapcsolat lehet közöttünk. A férfiak főleg lazábban kezelik ezt, nem vájkálnak annyira a másik magánéletében.

Engem - nő vagyok- nem zavarna ha a párom barátjának ilyen kapcsolatai lennének, nem tartozik rám.Attól se tartanék,hogy belevinné a párom hasonlóba ha tudom,hogy egyébként nem vevő rá.

2023. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
90%

Hat van az a mondás, hogy embert barátjáról. Ha valakivel valamiben nagyon nem értek egyet, akkor biztosan elhatárolódom tőle. Oké, hogy egy baráti kapcsolatban is néha kell kompromisszumot kötni, de azért ilyen komolyan szerintem nem. Engem zavarna, hogy a párom ilyen emberrel barátkozik.


24N

2023. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
#1 én nem vagyok meggyőződve arról, hogy nem ért vele egyet, legalábbis amit mondott, abból nem az jött le.
2023. febr. 21. 10:11
 4/66 anonim ***** válasza:
94%
Engem is zavarna, hogy a párom ilyen emberekkel szimpatizál.
2023. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
94%
Minden normális értékrendű embert zavarna. Felvetne jó pár kérdést az biztos...
2023. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
16%

Férfiként volt már, hogy én is helytelenítettem egy barátom magánügyeit... de... igazából... mi a fsz közöm van hozzá? Leginkább semmi.

Dehát nem is a magánélete miatt barátkozom vele. Konkrétan semmilyen hatása nincs ennek a barátságunkra. Akkor kezdjem el beleverni az orormat a dolgaiba, szexuáli séletébe? Mmmiértis?


Igen, igencsak etikátlan a dolog, bááááááár ha meg azt nézzük, hogy van két ember akik saját elhatározásukból ezt csinálják, hát most mi az amit a fejükre lehet olvasni? Azért a mai 15-6 éves lányok - főleg akiknek aktív szexuális élete van - nem épp azok a megtéveszthető birka jellemek.

2023. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
12%

1-es válaszoló vagyok, negyvenes korosztály, tehát van "múltam" a barátságok terén. A legjobb barátnőmmel óvodás korunk óta barátok vagyunk, a másik legjobbal 25 éve, a harmadik szoros barátságom tizenéve tart. Ez idő alatt sokmindent átél egy ember, házasság szűnik meg, megcsalás van, ismételt párkeresés.Nem hinném,hogy amennyiben én bármelyik lépésével nem értek egyet a barátnőmmel már dobnom is kellene. A véleményem elmondom, de egy bizalmon alapuló jó barátságot, amiben számíthatok mindig a másikra, nem fogok eldobni azért mert egy-egy lépésével nem értek egyet.

Természetesen itt nem "országos bűnökre" gondolok, de a leírtakat nem is tartom annak.

Ennek tükrében ha az én barátságom fennáll, fogadja már el aki mellettem van is ezt.

Csak egy példa: az egyik barátnőmet megcsalta a férje, elváltak. A megcsalás után a barátnőm kirakta a lakásából (sajátja volt), és következő héten felhívta a régi barátját hogy szívesen találkozna Vele. Aztán regisztrált egy társkeresőre,több pasival találkozott egyszerre, akár úgy is,hogy az egyik pár napot ott töltött, közben a többiekkkel is folyt az ismerkedés. Nem értettem Vele egyet, de természetesen nem szakítotam meg ezért Vele a kapcoslatot.

2023. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez marhára nem ugyanaz, mint szellemileg éretlen kislányok dongetesere büszkének lenni.
2023. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném magam egyikkel se.
2023. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
83%
Az #1 nagyon naiv.
2023. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!