Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges a párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Három és fél éve vagyok a párommal és ezalatt a nyaralásokat és egyéb közös kiruccanásokat leszámítva hetente csak egyszer találkozunk az egy találkozó javarészből filmnézésből és szexből áll. Előfordul hogy elmegyünk ide oda de nem sokat beszélgetünk mikor együtt vagyunk. Inkább hétközben beszélgetünk telefonon esténként.
2010. okt. 5. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Te érzed, hogy mire van szükséged. Erre van szükséged?
2010. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam a kapcsoatomban de néha kicsit többre vágyom!
2010. okt. 5. 22:11
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg a barátoddal kellene ezt megbeszélni, nyíltan, tabuk nélkül, nem az interneten kitárgyalni.
2010. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért van ez az oldal hogy kérdezzen az ember! Válaszokat várok a kérdésemre! Amit írtál az nem válasz hanem kioktatás! Tudom hogy a párommal kell megbeszélnem de én arra vagyok kíváncsi hogy normális-e ez így ahogy van!
2010. okt. 5. 22:16
 5/20 anonim ***** válasza:

Tudom hogy a párommal kell megbeszélnem de én arra vagyok kíváncsi hogy normális-e ez így ahogy van!


Drága, erre írtam, hogy: "Te érzed, hogy mire van szükséged? Erre van szükséged?" :)


Ideje lenne elfelejtened ezt a normális-nem normális sztereotípiát. Ugyanis, ezek szubjektív dolgok, egyrészt, másrészt pedig, nem attól függ, hogy a te kapcsolatod normális-e, hogy itt mit mondanak, vagy mások mit gondolnak, vagy, hogy mások hogyan élik meg a párkapcsolatukat. Ezt csakis te tudhatod, más nem döntheti el, hogy úgymond "nomális"-e.

2010. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni hogy számodra mi az egészséges. Minden ember más és senkinek sem ugyanazok az igényei.


Ha többre vágysz ennél akkor beszéld meg a barátoddal hogy többre vágysz, és valósítsátok is meg a vágyaidat.

2010. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem én hogy mindenki más ez természetesen így van. De ha megmondjátok a véleményeteket azzal megkönnyítenétek a dolgom. Nem vagyok biztos benne hogy a párom többet akar velem lenni ezért nem erőltetem...
2010. okt. 5. 22:24
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki, hogy ez, ami most van kevés neked. Ez a legésszerűbb és legegyenesebb megoldás.
2010. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

22:22-es vagyok.


Szerintem egészséges az is, ami most van.

Ezzel segítettem?

2010. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen segítettél! Attól félek hogy valami nem ok köztünk... ezzel most kicsit abba az irányba tereltél hogy ok a dolog!
2010. okt. 5. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!