Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2 konkrét lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2 konkrét lánynak a segges/melles képeit likeolgatja. Van okom aggódni? (1 éve vagyunk együtt)

Figyelt kérdés

Az egyik lány már megvolt a haverjának, de a barátom még sosem beszélt vele, mégis követi és likolja a bikinis/pucsitós/mellkitevős képeit.


A másik egy külföldi csaj, szóval semmi esélye nála, mégis zavar, hogy olyan képeit likeolja, amin szintén alig takarja valami és nagyon szexualizáltak és kirívóak a képei, ráadásul olyanok vannak hozzá írva, hogy pl.: “mit csinálnál velem?” meg “lennél a barátom?”


Persze ilyen Palvin Barbi meg egyéb hírességek képeit is gyakran likolja, de ez nem különösebben zavar, inkább ez a kettő.

Nagyon féltékeny vagyok, ha ezt felhozom neki? Nem vagyok elég számára, nem tart elég kielégítőnek?



2023. márc. 3. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Csak tetszik neki, ennyi. Nincs miért aggódni. Sok ember tetszik nekünk nem csak egy.
2023. márc. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

"Hűséget fogadott, nem vakságot" Nem tűnik úgy hogy rejtegetné előled csak néz képeket és ami tetszik neki belikeolja hisz ez lenne az alapkoncepció ha tetszik = like

Valószínűleg még felnőtt videókat is néz ahol nem te vagy benne, de ugyanúgy veled van és téged szeret. Kiakadni ezen csak azt fogja elhozni hogy titokban nézi

Nekem eddig legtöbb barátnőm pont az ellentéte volt ennek ő fordította meg a fejem hogy aztakvanézdmilyenseggevan és sokkal viccesebb mint ha valaki féltékeny idegenekre

2023. márc. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Hűséget fogadott???

Itt szó sincs fogadalomról.

2023. márc. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Majd rajossz hogy nem feltekenynek kell lenni egyszeruen csak kiabrandulsz mert ezek a faszik nyomorekok altalaban.

Jo sok felesleges ideje lehet ha noket stalkol. Nem dolgozik? Nem tanul? Nincsenek ertelmes hobbijai?

2023. márc. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem normális, amit csinál. Az oké, ha megnezi, abban nincs semmi. De sosem értettem, hogy ennek miért kell nyoma maradjon? Hogy az ismerősök is lássak a szexuális preferenciait? Aztán az ismerősök meg rajtam röhögnek, hogy hagyom, hogy ennyire megalazzon valaki. Mert ez megalázó. Volt ilyen párom, akinek kisebb energia volt megnyomni a like opciót, mint az, hogy megértse, nekem rosszul esik és megalázónak tartom ezt. A mostani párom viszont érti és nem is vágyik ilyesmire mert felfogja, hogy fordított esetben neki is ilyen érzés lenne.

Egyszerű, olyan férfit kell keresni, akinek az EQ-ja meghaladja egy kavicsét.


24N

2023. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%
Teljesen normális. Hűséget fogadott, nem vakságot. Akkor aggódhatnál, ha élőben likolná meg őket.
2023. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka.. - Olvasd el ezt. Szerintem a lényeg ott van miért baj, miért nem kéne eltűrni.
2023. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
pár hülye picsa rárepült erre a kérdésre :D
2023. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

8.

A jó édes …a hülye pcsa. Majd ne csodálkozz azon, ha egyszer egy no emiatt dob ki. Bár olyannak tűnsz már a kommented alapján, akit az életben egy sem környékezett meg. De gondolom, téged nem zavarna, ha életed szerelme mindennap random ismerosokre nyaladzana, akik külsőre is sokkal különbek tőled. Hagyjuk már :D

2023. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9 te vagy az egyik közülük tiszta sor :D Nem csodálkozok nonszensz dolgokon és pinából van elég, pont ezért leszarom az ilyen ájvékolást, úgyis mind lenyelitek a békát és jösztök ide rinyálni, hahaha.
2023. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!