Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik kiegyensúlyozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik kiegyensúlyozott, harmónikus párkapcsolat, ahol mindkét fél egyenlően boldog? Mitől az? Én sajnos nem nagyon látok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 15:42
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Hát van körül belül 3milliárd ember vagy mennyi már nem tudom attól még hogy nem látsz lehet hogy van:D és az attól van hogy nagyon egymásra találtak ennyi... vagy gyerekek de az nem biztos hogy boldog kapcsolat
2010. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Létezik.

A kölcsönösségtől és a figyelem ennek a fő hajtórugója.

2010. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kompromisszumok nélkül nem. azzal igen, csak azt nem midnenki bírja elvisleni, és nem mindenki nevezi tökéletesnek.
2010. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így van, sajnos nem tudnak az emberek alkalmazkodni. Pedig hajszálnyi odafigyelés lenne.
2010. okt. 6. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze!


De sokat kell tenni érte, alkalmazkodni, ez nagyon fontos. Nem szabad belelustulni.


És azért a körülményektől is függ. Mi 5 év után se élünk együtt, így kicsit megrekedtünk egy szinten, és így nehéz...

2010. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gratis30 ***** válasza:
A bizalom, figyelmesség, szeretet, kompromisszum, hűség, demokrácia. Összefoglalva 50-50%-ban kell csinálni mindent persze ez a döntésekre is igaz. Nem szabad, hogy egy kapcsolat ellaposodjon és igenis újra és újra meg kell hódítani a másikat!
2010. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gratis30 ***** válasza:
Na és azt elfelejtettem, hogy fontos a nyugodt, csendes családi fészek ahova el lehet bújni romantikázni. Na meg a munkát, gondokat ajtón kívül hagyni.
2010. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk rá az élő példa...3 éve vagyunk együtt, szinte teljesen egyformán gondolkodunk dolgokról!Nem alkalmazkodunk, nem felelünk meg, mindenki azt csinálja, amit szeret, és vannak dolgok,amiket együtt csinálunk!Fő a bizalom, a kölcsönös gondoskodás!Nekem egy kapcsolatba nem fér bele a megfelelés és valahol az alkalmazkodás is az, mert az egy idő után úgyis visszaüt!
2010. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én se nagyon látok ilyen kapcsolatokat... nagyon ritka és kivételes az, ahol kiegyensúlyozottan boldogok a felek. Általában ezekben a jó kapcsolatokban azonos szinten állnak a felek, nagyon tisztelk egymást, azonos értékrendjük van, hasonlóan figyelnek egymásra, van egy céljuk, ami fele mennek és bajtársak ebben. Ezenkívül nem függnek a társuktól, tehát van külön izgalmas életük is, vagy legalább életcéljuk, és érdekesek tudnak maradni a másik számára... nem fojtják meg a másikat, nem sajátítják ki stb...


Röviden a közös célok, a mély szeretet, a tisztelet, a bajtársiasság, és a humor, jókedv az, amitől harmónikus lesz és boldog egy kapcsolat

2010. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez tetszett, igaz és szépen meg van fogalmazva! köszönöm!
2010. okt. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!