Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyha ellaposodot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha ellaposodott a kapcsolatunk, amióta megszületett a közös gyerek?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányunk. Volt közös témánk, nevettünk, csináltunk közös programokat, figyelmes volt, bújós.

Mióta megszületett a kicsi, azóta minden megváltozott. Ha én nem megyek oda megpuszilni, akkor nem is puszilna meg. Folyton a telefonját bújja, tv-t néz. Szerencsére a kicsivel foglalkozik, de amikor ott lenne az alkalom a kettesben töltött időre, folyton csak a tv meg a telefon.

Ma is el akartam vele menni sütizni, de amikor tegnap felhoztam, akkor az volt rá a válasz, hogy "Minek?".

Rendesen szexelni még nem tudok, mert repedtem, szakadtam, de orálisan kielégítem, de észre vettem, hogy az se ugyanolyan, mert nem úgy viselkedik, ahogy szokott.

Ha kérdezem mi a baja, akkor az a válasz, hogy semmi, fáradt, sok a munka. De barátokra van ideje, holnap délelőtt is majd megy csocsózni meg sörözni a haverokkal.


2023. márc. 11. 15:18
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%
Legközelebb ilyen sunnyogásra reakció:"Jó, akkor a kislányunkkal megyek anyámhoz!" Na, az erre való reakcióból szűrd le a jövőt!
2023. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
94%
Sajnos nehéz téma ez😕... Szerintem az lenne a legjobb ha ezt pontosan így elmondanád neki is. Más megoldás sajnos nem hiszem hogy nagyon lenne.
2023. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%
Vele beszéltél?
2023. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
92%
Tisztázni kell a dolgokat. Szánj rá időt és beszélj vele,ne engedd "elmenekülni" a probléma elől. Ez csak rosszabb lesz. Öntsetek tiszta vizet a pohárba.
2023. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
17%
Gyerekünk nincs, viszont az én párom is bekerült a telefon, tv bűvkörébe, hiába kiabálok, el sem ér hozzá a mondandóm. Eléggé kimerítő már és unalmas.
2023. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
98%
Minel előbb beszélj vele nyiltan mer sajnos ilyenek utan jön a csajozás/megcsalás..(ha még epp nem történt meg)nem bántanni akarlak ezzel csak sajnos ez általában sokaknal igy kezdődik.
2023. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
29%
Nem biztos, hogy csak csocsózni meg sörözni megy. Lehet ott egy nőnemű lény is, aki nem szakadt szét a szülésben. De, kedves válaszolótársak, 4 hónap nem elég a fizikai regenerálódásra?
2023. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
98%
Ha felmerül a "minek kérdés" akkor közöld vele, hogy attól, hogy ott a gyerek nem ált meg az élet, egy pár vagytok, kellenek a közös programok
2023. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
5-ös: ha együtt laktok, nagyon egyszerű: egy kukás szatyorba gyűjtöd a cuccait, mire hazaér és választás elé állítod: vagy megbeszélitek, hogy hogyan tovább, vagy cuccolhat haza, vagy amerre akar. Nem egy wasistdas. Ha meg nem, és azt látod, hogy csak a kifogásokat keresi, hogy ne kelljen erről beszélni, akkor meg pláne menjen, amerre lát, mert ez tényleg nem egy veszteség. Ennél hidd el, találsz jobbat bármikor!
2023. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg van valakije. Váratlan baba volt ugye? Mióta vagytok együtt?
2023. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!