Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok erről? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről? Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Összevesztünk és nagyon mérges lettem, mert azt mondta a vita közben, hogy nem vagyunk egy pár, nem vagyok a barátnője, még csak ismerkedünk egymással és csak valaki vagyok, akivel esetleg közös jövőt tevezhet és aki iránt érez dolgokat. Egy hónapja randizunk. Közben az eltelt idő alatt kisbabás videókat mutatott, hogy ilyen babát szeretne velem meg nem akarta, hogy másik férfi legyen a közelemben és válasszak magamnak női edzőt, mert nem akarja, hogy más férfi megérintsen.


Szóval azt találtam mondani, hogyha nem vagyok a barátnőd és nem vagyok számodra senki, akkor ettől a perctől kezdve szabad vagy és jól kihangsúlyoztad, hogy nem vagyok senki az életedben Legyen így.

3 napra rá kibékültünk, erre most azt mondta, hogy ez idő alatt randizott egy másik nővel, mert azt mondtam, hogy vége. Állítólag semmi nem történt. De azért, hogy bosszantson, elküldte nekem a közös képet.

Bár utólag erre is azt mondta, hogy a képen nem az új barátnője van, nem csalt meg, csak az egyik rokona és így akart bosszantani és megbántani.

Egy, nem hiszek neki. Kettő

én nem rohantam máshoz! Mondtam, amit mondtam, de nagyon magam alatt voltam.

Én ezt akkoris mégis megcsalásnak érzem, mert 3 napról beszélünk. És úgy vagyok vele, ha valakit szeretek, nem rohanok máshoz, akkorsem ha olyan dolgokat vágunk egymás fejéhez, amit később megbánunk.Vagy nem hazudunk neki, hogy megbántsuk.


Mi erről a véleményetek?Rettenetesen magam alatt vagyok. Köszönök bármilyen támogató megjegyzést



2023. márc. 12. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás, de akkora vörös zászló, mint egy ház.
2023. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy megcsalás, az sokaknál különbözhet, manapság nincs abszolút egyértelmű határ, mindenkinek más a megcsalás.


Viszont szerintem itt nem a megcsalás kérdése a lényeg, hanem az éretlenségé és a kiszámíthatatlanságé.

Egyik pillanatban minden csodaszép, aztán egy kisebb vihar után ekkora balhét intéz? Most még a kezdetén vagytok, az összeveszés ilyenkor nem olyan nagy vihar, mint ami majd később, évek múlva jön ... ha már most kidőlőben van a közös fátok, nagyobb viharokat hogy fogtok túlélni?

Éretlen a konfliktus kezelése, éretlen ahogy utána cselekedet ... az egész viselkedése.


Nem tudom hány évesek vagytok, de lehet érdemes elgondolkodnod azon, hogy nem vagytok egy érettségi szinten... hacsak nem elfogadható számodra ez szappanoperás manipulatív drámázás tőle...

2023. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék vele újra, ennyi.


Aki vita hevében azzal jön, hogy nem vagy a barátnője, de ő megparancsolja, hogy ki legyen a közeledben, ráadásul a "szünet" alatt más csajjal randizott, vagy provokált az egy olyan "férfi" aki melletted is nyugodtan félrelép, de neked szavad nincs mellette, csak egy szexre való bábu a szereped.

Ergo épp ezért többet az életben nem szólnék hozzá nemhogy újabb lehetőséget adnék arra, hogy rosszul érezzem magam miatta.

2023. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem megcsalás, de szakítóok.Nem csak megcsalás miatt lehet kizárni valakit vagy szakítani.


Pl tiszteletlenség, drámázás, rossz kommunikáció, kompromisszum hiánya.


Nem csalt meg, nem voltatok, most sem vagytok együtt. Viszont ilyen emberrel nem érdemes folytatni az ismerkedést. Folytassátok külön utakon harag nélkül.

2023. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Valassz rendes partnert
2023. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy megcsalás vagy sem.. az a baj, hogy aki 3 nap után már mással képes randizgatni az egyáltalán nem vett vagy vesz komolyan és nem is szeret. Ha pedig tényleg valami rokona volt akkor is sokat elmond a konfliktus kezelésén, mert látszólag bosszú álló típus. Én befejezném vele a továbbiakban.
2023. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól olvastam, 1 HÓNAP, és már babát tervez? ÉN, azonnal elmenekültem volta, mert vagy hazudik, vagy bolond!
2023. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem ezt nem érdemes tovább folytatni. Nagyon komolytalan veled, szerintem ebből kiegyensúlyozott kapcsolat nem lesz. Egy hónap után igy viselkedik veled, uralkodni akar feletted, és ezerféle kepén befolyásol, ez egy hullámvasút lenne vele.
2023. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalàs de az tisztàn làtszik hogy Nàrcisztikus, uralni akar téged meg zsarolni. Nagyon toxic..kell ez neked? Keress egy rendes srácot
2023. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem is vagytok meg egy par, de babat rervez veled, aztan meg 3 nap alatt mar massal randizik, amirol kepeket kuld neked? Nem megcsalas, hanem szimplan elmebeteg.
2023. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!