Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz hogyha egy fiatalabb pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogyha egy fiatalabb pasi tetszik? [29-17] + van egy kis gond

Figyelt kérdés

Az unokahúgom mutatta be, nagyon bírom. Jó a humora,helyes és jól tud bókolni :D de nem tudom hogy milyen esélyeim lennének nála. Már egy párszor elhívott moziba ilyesmi. Tegnap is találkoztunk amikor hazakísért adni akartam neki egy puszit, ekkor ő megcsókolt nagyon zavarba jöttem és mindenféle hülyeséget habogtam... Szerintetek? Mit tegyek?


29/L


2010. okt. 6. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azért 12 év a nő javára elég meredek, nem gondolod? :/
2010. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

+ van egy kis gond:

Az unokahúgom nem tudja hogy mi ilyen jóba vagyunk, és sztem tetszik neki is

2010. okt. 6. 21:30
 3/15 anonim ***** válasza:
hát nem semmi. nincs ezzel igazából semmi gond, de én nem venném komolyan a helyedben.
2010. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor így pláne nem lenne szép a dolog.. de akkor is, ha ezt nem is vesszük számításba, akkor csak arra gondolj, hogy vagy titokba kellene tartani ezt a kapcsolatot, vagy örökké "küzdeni" a család ellen..
2010. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A család az nem is gond mert az nem szólnak bele ilyesmibe. Igazából attól élek hogy ha lefekszem vele otthagy, mert mint köztudott a fiatal fiuk általában szeretik a náluk idősebb nőket. Amúgy ő nem is tudta hogy 29 vok mikor megkérdeztem hogy mennyire tippel azt mondta 23.
2010. okt. 6. 21:37
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, én is örülnék, ha egy 30-as nővel lefekhetnék, de hosszútávra én nem terveznék vele, most így látatlanban, de aztán ki tudja!?

Lehet, hogy komolyan gondolná a fiú, de a nagy átlag szerintem nem :)

Üdv. 21f

2010. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le vele, aztán hagyd meg az unokahúgodnak. Nem kell neki tudni róla! :)
2010. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de kérdéseid és a leírtak alapján nekem inkább te tűnsz 17 évesnek. Miről beszélsz? 29 évesen nem tudod kezelni az érzelmeid? Hebegsz habogsz egy 17 éves kisfiútól? Jesszusom! Legyél már felnőtt! Ha a kisfiú is az, legalább is gondolodásban, akkor beszéld meg vele, lehet, hogy lesz is valami komoly, lehet, hogy "csak" kufircoltok egy hatalmasat, vagy akár többet is :) Mellesleg mindjárt megsajnállak. ...mert a 29 évesek nem vágynak friss húsra ugye?? Jaaj te szegény, még a végén kihasznál egy 17 éves kis taknyos. Hát akkor meg is érdemled. ...te gyerek.
2010. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, mit mondjak. Nekem meredeknek tűnik ez a dolog. Persze tudok egy példát a környezetemben, ahol kb. ennyi volt a korkülönbség és kb. ilyen idős korban jöttek össze (plusz még tanár-diák felállás is volt :)). Ők már házasok és ikreik vannak. DE: szerintem az ilyesmiből elég ritkán sül ki valami jó. Te egy érett nő vagy, ő meg egy kiskölyök. Mások az igények, jelenleg mást is vártok valószínűleg a holnaptól. Szóval szerintem hagyd a kissrácot!

28/F

2010. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mázlista a kölyök
2010. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!