Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadtad el a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtad el a párod gyerekét?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadtam, hogy van a páromnak gyereke. Ha ő kell, akkor kelljen a gyerek is.

Évek óta elváltak, teljesen tiszta lappal nyitottunk egymás felé, és a fia felé is. Inkább amolyan haveri viszony van köztünk, elvégre nem vagyok szülője. De azért tiszták a határok, hogy kettőnk között én vagyok a felnőtt.

Megfőzöm a kedvencét, megvarrom a kedvenc alvós zoknit, betakargatom. Játszunk, olvasok neki, beszélgetünk. De inkább haveri a viszony.

Az exe is elfogad. Igyekeznek ök is normális viszonyt ápolni a fiúk érdekében. Néha több, néha kevesebb sikerrel. Értékeli az anya, hogy elfogadom a gyerekét. Sokat nem beszélünk, csak ha muszáj, de akkor normális.

Sajátot nem akarok, ennyi bőven elég, hogy kiéljem az anyai ösztöneim.

2023. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4 éves volt amikor összeköltöztünk. Nemsokára már apának szólított.
2023. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát részemről nincs baj, de a lánya most kamasz 17 éves és én 25 vagyok, ezért a feszültség állandó, várnom kell amíg nő még egy keveset, hogy normális viszonyunk legyen, addig megpróbálok barátságos és semleges maradni.
2023. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es, mintha magamat olvastam volna :) Nekem is ennyi gyerekezés elég lesz, nem vágyok sajátra. A páromnak van 2. Nálunk is már első randin elmondta, hogy ez a szitu, így mentem bele a kapcsolatba.
2023. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1,4: nálunk is ez a helyzet. Én sosem akartam gyereket, így, hogy a férjemnek már eleve volt, nem érzem úgy, hogy "megfosztom" őt az apaságtól. Szerencsém van, a kislánnyal könnyű kijönni és az anyuka sem problémás, szóval nyugodtan lehetek jófej 'mostoha'.
2023. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy, utálom mindet
2023. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én SOHA nem mennek bele ilyen kapcsolatba
2023. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy! Soha nem állnék le olyan pasival, akinek gyereke van.
2023. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!