Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből vetted észre hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vetted észre hogy nem fogadja el a párod a gyereked? Neked mi számit annak? Ha pl kér a gyerek egy pohár szörpöt de a párod nem csinálja meg és szól neked hogy te vagy a szülője? Mi az ami neked ebbe a kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A fenti példa elég nagy faragatlanságra utal...


Én biztos nem venném túl jó néven, ha a jövőbeli páromnak derogalna az, hogy szörpöt készítsen a kisfiamnak. Nem kell állandóan kiszolgálni a gyermeket, nem erre gondolok...


De ne essen már le a karom, ha a másik gyermeke kér valamit.

2023. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miből vetted észre hogy nem fogadja el a gyereked? Vagy miből lehet észrevenni?
2023. márc. 21. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Neked mi számít annak kezdetű kérdésedre feleltem, mivel a válás óta ilyen jellegű problémám nem volt.



Ami amúgy intő jel lenne:


-zavarná a másikat, ha gyermekkel közösen kellene programot szervezni, és ezt szóvá is tenné


-ha nem lenne türelme vele még beszélgetni sem, csak láthatóan "elviseli" a jelenlétét (úgy, hogy mondjuk a gyerek is észreveszi ezt)

2023. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. márc. 21. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Provokálta a gyerek, vagy vetélytársnak vette.

Soha nem "atyai bölcsességgel" állt hozzá, hanem komolyan vette mint vmi felnőtt férfit a 4 évest.

Értelemszerűen kezelni sem tudta magában sem.

2 pasi is így járt. Egyik a 4 évesre sértődött meg vagy bosszibol pl futásnál soha nem hagyta nyerni, másik meg mikor 8 volt a gyerekem, minden kamuját elhiszi a gyereknek úgy megvezeti a gyerek hogy tiszta szégyen.aztán meg a felesleges veszekedés ment.

Egy 4 ill 8 éves felnőtt férfiakat kijátszik. Röhej.

Egyik sem volt képes gyerekként kezelni egy gyereket felnőtt módjára.

Arra törekedtem sokat hogy szabadidőn kívül együtt se legyenek.

2023. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen gyerekgondozások nem voltak soha kérdés.

Más reszortok voltak. A gyereket en láttam el ugyan, de ők fizették be csúszdákra strandon, vagy tanították pl biciklizni, focizni, "vezetni", boxolni, deszkázni, más volt a férfi reszort de ha tőlük kért volna a gyerek zsebkendőt vagy hogy kösse be a fűzőjét, nem haltak volna bele:D

2023. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Uh, azért ilyen indokkal elhajtani a gyereket elég bunkó. Viszont azt csak látod, hogy kerülgeti, megtűri a gyereket miattad, látványosan hárít vele minden kapcsolatot, próbálja lerázni, hogy ne rontsa a gyerek a levegőt, amikor kettesben is lehettek, vagy csak szimplán nem nyalja állva a s..eggét, mint a majommama, és csinál meg helyette mindent, mert egy pohár vizet nem tud/hajlandó magának tölteni (most nem a 3-4 évesről beszélek).
2023. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!